Arka Sokaklar 481. bölüm önizleme 18 Mayıs fragmanı

/ 18 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Arka Sokaklar 481. bölüm önizleme 18 Mayıs fragmanı

Arka sokaklar 18 mayıs fragmanı ile beklenen gün geldi. Arka Sokaklar 481. bölüm önizleme 18 Mayıs fragmanı izle haberimizin detaylarında. Ancak daha önemli bir konu bölümde olacaklar hakkında Tüyolar.

Arka sokaklar 18 mayıs’ta neler olacak. Komiser Rıza Baba savcının yanına gider. Bayan savcımız Rıza Baba’ya Ali’yi ifadeye getirmesi için zaman tanımıştır. Ali ifadeye gelmediği için savcılık zorla getirme kararı çıkartır. Rıza Baba’nın bu konuda yapacağı pek bir şey kalmamıştır artık. Ali’nin yanına babası gider. Ancak Ali’nin durumu hiç iyi değildir. Babası ile görüşmek konuşmak istemez. Onu tersleyerek yerini değiştirir. Bu gidiş ile Ali’nin vücudu iflas etmesi an meselesi.

Merkezde ise konu Mesut Komiser’in uykusu oldu. Ağır bir uykuya sahip Mesut Komiser’e arkadaşları nasıl uyuduğunu sorar. Mesut Komiser ise alaycı bir tavrı ile bir yastık kafamın altına bir yastık bacaklarımın arasına alıp uyuyorum. Hemde hiç uyanmadan horul horul uyurum ben diyerek güler. Ancak bu gün Mesut komiser için aynı güzellikte gün olmayacak. Merkezde konuşulanlar doğru çıkacak.

Mesut arabada gittiği sırada Tunç ile konuşur. Yüksek giriş evleri bulunan baba oğul birden silah sesleri duymaya başlar. Mesut ne oluyor diye bağırırken suç örgüt üyeleri o sırada Mesut’un evini taramaktadırlar. Silahlar ile evin içerisine rast gele ateş edenleri duyunca Tunç kurşunlardan kaçmak ister. Tunç’un zor dakikalarını babası telefonda dinlemektedir. Tunç’un vurulup vurulmayacağını Arka sokaklar 481. bölüm ön izlemesinden tam olarak anlayamadık ancak Arka sokaklar 18 mayıs fragmanını sizin de izleyip yorum yapabilmeniz için ekledik.

Hüsnü Komiser’de 481. bölümde gözlerim karardı deyip yere yatıyor. Peki neden ne oldu Hüsnü Komiser’e artık iyice yaşlanan oyuncu ayrılacak mı diziden. Hüsnü Komiser’in sağlık sorununu da 481. bölümde öğreneceğiz. Ancak Hüsnü Komiser şuan için henüz diziden ayrılmıyor.