Arka Sokaklar 482. bölüm fragmanı Uğur Tunç öldü

/ 25 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Arka Sokaklar 482. bölüm fragmanı Uğur Tunç öldü

Arka Sokaklar 482. bölüm fragmanı yayınlandı. Mesut Komiser’in oğlu Uğur Tunç öldü. Evine terör örgütü tarafından açılan ateş sonucunda hayatını kaybeden Uğur Tunç hayatını kaybetti.

Arka Sokaklar 482. bölüm fragmanında da Tokmak kafa olarak bildiğimiz Tunç’un ölüm haberi verildi. Türkiye’nin yayında olan en uzun dizisi Arka Sokaklar’da büyük kayıp. Dizinin sevilen oyuncusu geçen yılların etkisi ile iyice büyümüştü. 482. bölüm ona mezar oldu. Tunç’un diziden ayrıldığı resmen açıklandı. Bugün yayınlanacak son bölümünde Tunç’un toprağa gömülüşünü izleyeceğiz. Eve dönen Mesut Komiser ise evdeki yalnızlığa alışamayacak. Her yerde oğlunu gören Mesut Komiser Tunç’un öcünü nasıl alırsa alsın Tunç geri gelmeyecek. Önemli olan da bu.

Rıza Baba ve ekibi hastanede Tunç’un odası önünde nöbet tutacaklar. Hepsi birden iş arkadaşları Mesut Komiser’e psikolojik destek vermek için yanlarından ayrılmayacak. Ancak durum okadar da basit atlatılmayacak. Defalarca hastahaneye düşen polis ekipleri bu sefer içlerinden bir zayi verecekler. Tunç’un diziden ayrılma sebebi ise yaşının büyümesi ile aldığı eğitim kaynaklı oldu. Dizi çekim sahnelerinden yeterli zamanı okuluna ve derslerine ayıramayan Tunç diziden ayrılmak zorunda kaldığı için bunu yönetmene bildirdi. Tunç’u diziden çıkartmak için yapılan senaryoda Mesut Komiser’in evine yapılan silahlı saldırı sonucu Tunç vurularak öldürüldü.

İş bu Arka Sokaklar 482. bölüm fragmanı Uğur Tunç öldü işte açıklanan o sahne.