Arka Sokaklar 483. bölümde çalan şarkı Nabız Mümin Sarıkaya dinle

/ 26 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Arka Sokaklar 483. bölümde çalan şarkı Nabız Mümin Sarıkaya dinle

Arka sokaklar dizisi 483. bölüm fragmanında çok güzel bir şarkı çalıyor. Arka Sokaklar 483. bölümde çalan şarkı Nabız Mümin Sarıkaya dinle sizin için haberimizin detaylarına ekledik. Arka sokaklar 483. bölüm fragmanında çalan şarkının adı ne merak ediyorsanız ve dinlemek istiyorsanız haberimizi takip ediniz.

Arka Sokaklar dizisinden tokmak kafa Tunç’un ayrılması ile hüzün bağladı. Yeni fragmanında sadece kesit verildi. Hüzünlü bir bölüm olduğu kesin. Önceki bölümlerinde sürekli üzücü olaylar suçluların başına geliyordu. Son zamanlarda ekibin yaşlanmasının da katkısı ile dizi bir hayli durağanlaştı. Tüm Türkiye’nin tanıdığı bu muhteşem polis ekibi aslında bize çok şeyi de anlatıyor. Biz inanıyoruz ki bu dizi sayesinde suçtan kaçmanın mümkün olmadığını gören zanlılar yakayı ele vereceklerini daha iyi anlıyorlar. Suç oranını azal
tan dizi olduğunu düşünüyorum.

Tekrar bölümleri dahi çok fazlası ile izleniyor. Nereye giderseniz kasaba, berbere, bakkala hep televizyonda Arka Sokaklar açıktır. Çünkü konsepte çok uygun. Dizinin bölümleri arasında bağlayıcılık yok. Yani dizisinin bir bölümünü kaçırsanız bile diziden bir şey kaybetmiyorsunuz bu yüzden tutuyor. Arka Sokaklar 483. bölüm fragmanında çalan şarkının adı ise Nabız olarak geçiyor. Şarkıyı orjinal olarak Mümin Sarıkaya söylüyor. Orjinal klibi ile izlemek isteyeceğinizi düşündük ve ekledik güzel bir şarkıdır.