Arka Sokaklar Hüsnü Komiser ölecek mi ? Diziden ayrılıyor mu

/ 13 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Arka Sokaklar Hüsnü Komiser ölecek mi ? Diziden ayrılıyor mu

Dizinin son bölümünde Arka Sokaklar Hüsnü Komiser ölecek mi ? Diziden ayrılıyor mu haberi hepimizi üzdü. Düşerek yere yığılan Hüsnü komiser Arka Sokaklar dizisinden ayrılıyor mu ?

Hüsnü komiser kanser mi oldu ?

Öncelikle kanser hastaları düşerek baygınlık geçirmez ancak Hüsnü Komiser’in beyninde olabilecek bir tümör yada damar tıkanıklığı ile bayılmış olabilir. Kalp bozuklukları beyne yeteri kadar kan gitmemesi gibi durumlar Hüsnü komiseri bayıltmış yada beyin damarları çevresinde oluşan bir tümör bası yaparak Hüsnü Komiser’in neden yere düştüğünü bizlere açıklayabilir.

Arka sokaklar son bölüm Hüsnü Komiser neden yere düştü ?

Hüsnü Komiser’in yere düşmesi senaryo gereği. Bünyesinde ciddi rahatsızlanma geçiren sevilen oyuncu diziden filan ayrıldığı yok. Yıllardır ekmek yediği diziyi bırakıp başka yere gideceği filan da yok korkmayın. Hüsnü komiser eskisinden daha güçlü olarak ayağa kalkacak ve diziye dahil olacak. Hüsnü komiser öyle bikere sıradan bayılma ile diziden ayrılabilecek bir karakter değil. Düştü yaşı var hastaneye kaldırırlar birkaç dramatik sahne sonrası mutlu son olur komiserim ayağa kalkar.

Reyting amaçlı yapılan bu oyuna gelmeyin. Bir diğer düşünce ile de sezon finaline Hüsnü Komiser’i hasta bırakıp yeni sezonda Hüsnü Komiser Arka Sokaklarda varmı oynayacakmı diye halkın arasında konuşulacak bir malzeme olması. Dolayısı ile dizi dillerden düşmemiş olacak. Hüsnü komiser kanser de değil. Zaman zaman düşüp kalksada Arka Sokaklar dizisinin kemik oyuncusudur. Merak edilecek birşey yok. Ancak Ali için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil.