Arka Sokaklar Pınar ölecek mi iyileşecek mi ? Diziden ayrıldımı

/ 7 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Arka Sokaklar Pınar ölecek mi iyileşecek mi ? Diziden ayrıldımı

Arka sokaklar dizisi sezon finalinden önce Arka Sokaklar Pınar ölecek mi iyileşecek mi haberi ile İpek Yaylacıoğlu diziden ayrıldımı sorusunu akıllara getirdi. Oyuncularının çok sık değiştiği ancak kemik kadrosunu devamlı senaryo gereği koruyan dizi Arka Sokaklardan bir kayıp haberi geldi.

Son zamanlarda dizideki aktif rolü ile ön plana çıkartılan Pınar aslında diziden ayrılacağı için senaryo böyle yazılmış. İpek Yaylacıoğlu, Arka Sokaklar dizisinden ayrılacağını açıklaması ile nasıl öleceğini yada diziden nasıl uzaklaştırılacağını bilmiyorduk. Son gelen tanıtımı ile Pınar’ın terör grubu tarafından kaçırılıp arabadan atılma sahnesine tanık olduk. Pınar metrelerce savrulup yuvarlanınca bedeninde ağır hasarlar meydana geldi.

Şans eseri etrafın bulduğu Pınar hastaneye kaldırılsa da dizinin sonunda hayatını kaybederek Arka Sokaklar dizisinden ayrılacak. Aslında bunu yapımcı ve yönetmen bir nebze de deneyecekler. Eğer sosyal medyada işlerin kötüye gittiğini öğrenirlerse Pınar’a yeni teklif gelebilir ancak Ali’nin de son zamanlardaki durumu ve tavrı da ortada olduğundan Pınar’ın diziye geri dönmesi pek mümkün değil gibi.

Bizim görüşümüze göre Pınar diziden ayrılacak ve iyileşemeyecek. İpek Yaylacıoğlu’nu yeni dizisinde tekrardan takip edeceğiz.