Arka Sokaklar Polis Kazım Kimdir? Ömür Arpacı Biyografisi

/ 25 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Arka Sokaklar Polis Kazım Kimdir? Ömür Arpacı Biyografisi

Arka Sokaklar Polis Kazım Kimdir? 482. bölümde diziye giren Ömür Arpacı Biyografisi ve kariyeri nedir. Dizide ne kadar oynayacak görevi ne olacak işte size yeni oyuncu Polis Kazım hakkındaki detaylı bilgiler. Arka Sokaklar Kazım Kimdir ve kariyeri ile ayrıntıları haberimizde.

Polis Kazım aslen Trabzon’lu bir polistir. Alanında başarılı polisin son başardığı olay ile amirinin gözüne girmiştir ve ödülü hak etmiştir. Kazım kaçmakta olan 2 şüpheliyi yakalamış ve bu kovalamaca esnasında 2 küçük çocuğu ezilmekten kurtarıp hayatta kalmalarını sağlamıştır. Usta polis amiri tarafından İstanbul’a tayin edilmek istenir. Buna sevinen yeni polis çok şanslıdır ki Rıza Baba’nın ekibine denk gelir. Yeni yerinde çok mutlu olacak Trabzonlu polis Kazım suçluların yakalanması için Rıza Baba ve ekibine bundan sonra hizmet verecek. Polis Kazım rolüne hayat veren Ömür Arpacı’yı tanıyalım.

Ömür Arpacı Biyografisi

Polis Kazım aslen Trabzon doğumlu Ömür Arpacı’dır. 1982 doğumlu 36 yaşında oyuncudur. Ömür Arpacı aslında tiyatro aşığı idi. Daha lise zamanında bulunduğu okulu temsil etmek istedi. Öğretmenleri tarafından kadroda kendisine yer verilmedi ve okulunu temsil edemedi. Kendisini tiyatro alanında geliştirmek isteyen oyuncu Müjdat Gezen Sanat Akademisi’ne kaydını yaptırdı ve başarılı bir tiyatro eğitimi alarak hayata sarıldı. Televizyona ilk çıktığı dizi ise Çiçek Taksi ile oldu. O zamanlarda figüran modelinde yer aldığı dizi onun hayatı için bir dönüm noktası olmuştu. Çünkü Çiçek Taksi hayatındaki ilk televizyon dizisi idi. Arka sokaklar 482. bölümde polis Kazım olmanın ilk adımı idi.

Gülse Birsel’in oyuncuyu keşfetmesi ile Avrupa yakasında yerini aldı. Gülse Birsel’in 2. projesi Yalan Dünya dizisindede Reis adı ile oynamıştı. Rol aldığı tüm dizilerde Trabzon’a has siması ile dikkat çeken oyuncu 15 ten fazla çalışmada rol aldı. Bunların yanı sıra sayısız skeç ve yerel tiyatrolarda oynadı. Son olarak Ömür Arpacı Arka Sokaklar dizisinde Polis Kazım kimdir sorusunun yanıtı olarak karşımıza çıkmayı başardı.

Arka Sokaklar Kazım Kimdir

Arka Sokaklar kazım kimdir

Rıza Baba’nın ekibine yeni katılan Polis Kazım bundan sonra yeni sezonda da bizimle birlikte olacak. Diziden uzaklaşan Ali’nin yerine tam olarak gelmese de ekibe katılmıştır. Ali’den sonra eksilen ekip sayısı böylece tamamlanmış oldu. Ancak Kazım’ın Trabzon’lu şivesi ve fikirleri diziye farklılık katacak. Arka Sokaklar Kazım Kimdir sorusunun yanıtını en iyi şekilde biyografisi ile açıkladığımızı düşünüyorum. Kendisi ile şimdilik bir sezonluk anlaşma yapıldığını biliyoruz. Polis Kazım Arka Sokaklar dizisinin sezon finali yapmasından sonra yeni sezondaki oyuncular arasında yerini alıyor.