Arka Sokaklar sezon finali tekrarı ne zaman 2018 485. bölüm

/ 22 Haziran 2018 / / yorumsuz
Arka Sokaklar sezon finali tekrarı ne zaman 2018 485. bölüm

Rıza baba ve ekibi 2018 yılına muhteşem bölüm ile veda etti. Arka Sokaklar sezon finali tekrarı ne zaman 2018 yılı reytingleri ve 2019 planları hakkında detaylar. Sezon finali bölümünde merak edilen Laz Kazım’ın son durumu nedir? Ajan olduğu anlaşıldı mı eğer izlemeyen var ise Arka Sokaklar sezon finali tekrarı hangi gün saat kaçta kaçırmayın.

Muhteşem düzü 15 yıldır devam ediyor. 485. bölüm tekrarı izlenmeye değer bir sezon finali oldu. Yaşamak ta Ölmek te bir ekip işidir slolganı ile hepimizin hayatına yer etmiş dizi her bölüm gelen kötü insanlara karşı masum polislerin hayat hikayesini anlatmaktadır. İşlerinin çok zor olduğu polislerin suçluları nasıl yakaladığını anlatan dizi sezon finali yaptı. Dizinin Arka Sokaklar 485. bölüm tekrarı hakkında detaylar ve bölüm özetine bakalım.

Sezonun son bölümü Aylin ile Hakan evde oturup televizyon izliyorlar. Hakan Aylin’e bir şeyler anlatıyor. Kafası dağılan Aylin’i tuttuğu gibi dudaklarına yapışan Hakan karşısında Aylin çok şaşırıyor. Hakan ile Aylin’in öpüşme sahnesi oldukça sezon finaline yakışır olmuş. İkisini mutlu sezon tatiline gönderdik. Gelecek sezonda ikili arasında kavgasız gürültüsüz romantik bölümlerde görmek istiyoruz. Dizinin tek değişmeyen karakteri Rıza Baba!

Arka Sokaklar Hakan ile Aylin’in öpüşme sahnesi

Rıza Baba ve ekibi tüm Türkiye çapında biliniyor ve tanınıyor. İstanbul asayiş polis amiri olan Rıza Baş Komiser’in ekibini çökertmek için Laz Kazım devreye sokuldu. Kazım için önce zemin hazırlandı. Kendi bölgesinde çok iyi iş çıkarttı diye ona ödül olarak Rıza Baba’nın ekibine yollandı. Ancak kimse onun gerçek bir ajan olduğunu bilmiyordu. Dizi içerisinde ekibin ince noktalarına sızan Arka Sokaklar sezon finali tekrarı bu konuya da aydınlık getirdi. Ancak Laz Kazım’ın hain olduğu anlaşıldığında kim ne yapacak ve nasıl bir ceza uygulanacak. Daha da önemlisi Laz Kazım kimin için çalışıyor bilgileri kimlere sızdırıyor.

Arka Sokaklar sezon finali tekrarı ne zaman


İş bu Arka Sokaklar sezon finali tekrarı Kanal D ekranlarında pazar günü saat 15:00’da yayınlanacak. Eğer sezon finalini izlemedi iseniz kesinlikle tekrarını kaçırmamanız gerektiğinin altını şiddet ile çizmek istiyoruz. Arka Sokaklar 485. bölüm Sezon Finali tekrarı kaçırmanız durumunda Kanal D resmi web sitesinin dizi bölümleri sekmesinden online olarak izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar sezon finali tekrarıBenzer Konular