Arka Sokaklar Tunç vuruldu mu ölecek mi? Tunç Arka Sokaklardan ayrılıyor mu

/ 12 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Arka Sokaklar Tunç vuruldu mu ölecek mi? Tunç Arka Sokaklardan ayrılıyor mu

Arka sokaklar 481. bölüm Tunç vuruldu mu ölecek mi? Tunç Arka Sokaklardan ayrılıyor mu tokmak kafaya ne olacak. Mesut Komiserin birçok düşmanı bulunuyor. 481. bölümde düşmanları Mesut’a dur diyor.

Daha gün içerisinde karakolda çalışma arkadaşları Mesut’a sormuşlardı. Senin bukadar düşmanın var evinde nasıl rahat yatıyorsun uyuyorsun diye. Mesut kafayı koyuyorum uyuyorum diye soruyu pek anlayamamıştı. Sanki diğerleri uyumak için farklı bir şey mi yapıyor gibi komik tavrı ile bakışmıştı. Sorunun üzerine bugün yaşadığı olay ile Mesut Komiser yıkıldı. Memur maaşı ile yaşadığı sokak arası Yüksek Giriş evinde tokmak kafa Tunç tek başınaydı…

Arka Sokaklar Tunç vuruldu mu ölecek mi?

Arka sokaklar 481. bölümde Mesut Komiser’in düşmanları ağır makineli silahlarına bürünürler. Uzi diye tabir edilen silahlar ile arabaya binerler. Hedefleri Mesut Komiser’in yaşadığı sokağa girip yüksek giriş kattaki evdir. Tunç evde yalnızdır. Babası ile konuşan Tunç birden silah seslerini duyar. Babası saklanacağı yeri Tunç’a anlatmaya çalışır ancak bir yandan uzi silahlar ile 3-4 kişi dışarıdan içeriye durmadan ateş etmektedir. Tüm camlar kırılmış Tunç ise masanın arkasından dolaba doğru koşmaya çalışır. İşte tam bu sahnede ne olacaksa olur.

Telefonda Mesut Komiser bir yandan durmadan bağrınırken hemen arabalara atlanıp ekip beraberce Mesut Komiser’in evine yani olay yerine gider. Arka Sokaklar Tunç vuruldumu, Tunç ölecek mi merak edilen soru olurken Tunç Arka Sokaklardan ayrılıyor mu? Neden hedef Tunç oldu direk Mesut Komiser vurulmadı hepsi 18 mayıs cuma günü yeni bölümde belli olacak. İşte 481. bölüm fragmanı.