Arka Sokaklar Yeni Oyuncu Hale Kim ?

/ 25 Nisan 2018 / / yorumsuz
Arka Sokaklar Yeni Oyuncu Hale Kim ?

İşte Benim Stilim yarışmasından tanıdığımız Ezgi Baylar Arka Sokaklar dizisine girdi. Her hafta yeni bir polisiye konusunu ele alan Arka Sokaklar dizisinde Hale adında rol aldı. Hale bir ajansta çalışıyordu. Ajansın illegal işler kovaladığını fark eden Hale durumu polise bildirir. Polis ile beraber hareket eden Hale Arka Sokaklar dizisinde İşte Benim Stilim programından oyuncu olarak kabul edilen ilk kişi oldu. Arka sokaklar 481. bölümdeki Hale olarak adını yazdıran oyuncu malesef sadece konuk oyuncu olarak diziye dahil olsa da renk kattığı gerçek.

İşte benim stilim yarışmasından sonra oyunculuk dersleri alıp kendisini geliştiren genç güzel Ezgi Baylar kimdir diye merak edenlere söyleyelim ki tv ekranlarında daha sık görmeye başlayacağız. Arka Sokaklar konuk oyuncu olarak deneyimini ve başarısını kanıtlayan Ezgi Baylar şuan için başka bir diziden teklif aldığını duyurdu. Aynı zamanda moda ve tasarım konusundaki başarısı şüphesiz ve tescil edilmiştir.

Zengin ve varlıklı bir ailenin çocuğu olan Ezgi Baylar katıldığı programa torpil yapılarak geldiği iddia edilmişti. Genç oyuncu kısa zamanda moda bilgisi ve oyunculuk başarısı ile ekarte etmeyi başardı. Programa katılmasının tek amacı para değil sadece modayı sevdiğim için katıldım, maddi durumu iyi olanların özgürlükleri yokmu cümlesi ile beğeni toplamıştı.Benzer Konular