Aşk ve Mavi 18 mayıs fragmanı

/ 18 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Aşk ve Mavi 18 mayıs fragmanı

Aşk ve Mavi 18 mayıs fragmanı izleyebilmeniz için haberimize eklenmiştir. Ali’nin beyninde çıkan tümör nedeni ile diziden ayrılıyor mu sorusu daha da aydınlanacak.

Emrah diziden ayrılıyor mu Aşk ve Mavi 66. bölüm izlediğinizde sorunun yanıtını alamayacaksınız. Henüz sezon finali yapmayan dizi bu sezondan sonra Emrah’ı diziden çıkartacak. Türkiye’nin ekonomik sıkıntılarından dolayı yurt dışına taşınma kararı alan Emrah gelecek sezonda Aşk ve Mavi dizisinde olmayacak ancak dizinin yeni sezonu olacak mı asıl önemli konu ise bu.

Konak’ta Fazıl Bey ile Elmas Hanım ile evlilik kararının arkasında duracak. Elmas Hanım, Fazıl Bey’i arkasında aldığında konakta dengeleri kendi lehine değiştirmiş olacak. Amaçlarına adım adım yaklaşan Elmas 18 mayıs fragmanı ile bizlere neler olacağı hakkında ön bilgi verdi. Dizinin izleyicileri olarak Aşk ve Mavi 18 mayıs yeni bölümünü izleyebileceğiz. Dizi’nin tekrar bölümleri için ilgili konumuza bakabilir, 66. bölüm fragmanı için videomuzu izleyebilirsiniz. Dizinin en büyük şoku ise Elmas Hanım’ın hamile olduğunu açıklaması oldu. Elmas gerçekten hamile mi ?Benzer Konular