Aşk ve Mavi 64. Bölüm Fragmanı ve Özeti

/ 28 Nisan 2018 / / yorumsuz
Aşk ve Mavi 64. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Magazin haberlerinde pinti Emrah olarak bilinen nağmı değer Küçük Emrah Aşk ve Mavi 64. bölüm fragmanı ve özeti ile yine çok konuşulacak. 64. bölüm izleyicilerine tüyolar haberimizin devamında yer alıyor.

Ali babası tarafından durdurulmak ve bastırılmak isteniyor. Ali’nin aldığı kararlar babasının hoşuna gitmiyor. Bu durumda Ali ile babası arasında ayrılık başlıyor. Babasına karşı çıkamaz iken aldığı kararın da doğru olduğuna inanıyor. Konak içerisinde kadınların taht kavgası devam ediyor. Herkes konağın ilerideki sözü geçen kadını olmak istiyor.

Ali’nin eşi doğum yapıyor. Ali eşi ile birlikte doğumhaneye girerek bebeğinin çıkış anına kadar eşini yalnız bırakmıyor. Normal doğum yapan eşi Ali’nin kucağına bebeğini veriyor. Sağlıklı bir bebek dünyaya getiriyor. Ancak Ali’nin eşinin sağlık durumu nasıl bunu 64. bölüm özetinde göreceğiz. Şuan için tam bilgi olmasa da Ali’nin eşi hastanede birkaç gün müşade altında tutulacak ve sonrasında düzelecekmi hep beraber göreceğiz. Ali’nin hayali bebeğinin adını da koyuyor.

Fazıl Elmas İle Evlenecek mi?

Elmas ile evlendiğini açıklaması üzerine tüm konak şaşırıyor. Yüce Esmersoy’un hemen ardından evlilik kararı alması konak tarafından onaylanmayacak. Fazilet Hanım’ın ruhu buna izin verecekmi ve Fazıl Elmas ile evlenecek mi? Aşk ve Mavi 64. bölüm fragmanı ve özetinde bu soruların yanıtını bulacağız. Ancak Fazıl’ın Elmas ile evliliği okadar da kolay olmayacak.

Aşk ve Mavi 64. Bölüm Fragmanı ve Özeti