Aşk ve Mavi Ali’nin beyninde tümör çıkıyor diziden ayrılıyor mu

/ 5 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Aşk ve Mavi Ali’nin beyninde tümör çıkıyor diziden ayrılıyor mu

Atv’nin dram dizisinde büyük ayrılık Aşk ve Mavi Ali’nin beyninde tümör çıkıyor diziden ayrılıyor mu son bölüm fragmanındaki taşınma sahnesi de konaktan ayrılıyorlar mı sorusu da bir diğer konu. Öncelikle Ali’nin beyninde çıkan tümör nedeni ile Ali bir süre gözetim altında tutulacak.

Aşk ve Mavi dizisi 65. bölüm izle seyircisini üzecek ön izleme yayını ile şimdiden reytinglere gözü dikti. Gecenin en çok izlenen dizisi olmasına rağmen son günlerde çıkan bazı haberler nedeni ile dizi takibi devam ediyor. Önce Fazıl Bey ile Elmas evlenecek mi haberinin ardın dan ise 3 ay öncesinden açıklama yapan Emrah’ın diziden ayrılacak mı merakı idi.

Emrah uzun süredir çekimlerinde olduğu dizi seti dolayısı ile yorulduğunu ve farklı nedenler ile yurt dışında yaşama kararı aldığını magazin haberlerinde kendi ağzından duymuştuk. Dizinin gidişatında ise buna yakın bir senaryoya hiç izin verilmedi. Son bölümde Elmas Hanım’ın zehirleme planları yanında diziyi izlerken Ali’nin Çiçek adında kız çocuğu oldu.

Ali Aşk ve Mavi 65. bölümde gittiği hastanenin adını merak ediyorsanız bunların hepsi dizi seti olduğundan çekimlerde kendisi ile görüşmeniz pek mümkün değil ancak doktorun Ali’ye beyninde tümör olduğunu söylemesi ile Ali yıkılır. Dizinin sezon finali yaklaştığı günlerde dizi Ali olmadan kızı Çiçek ile devam edecek mi yoksa yeni sezonda Ali olmadan mı devam edecek. Magazin haberlerinde Emrah’ın yaptığı röportajlarda yeni sezonu yurt dışında yaşayacağı haberleri doğru.

Emrah diziden ayrılıyor

Türkiye’de son zamanlarda yaşanan ekonomik ve siyasi krizler ile bu yönetimde kalmak istemeyen Emrah, yurt dışına taşınacağını ve hayatının kalan kısmını yurt dışında geçireceğini bu yüzden Aşk ve Mavi dizisinden ayrıldığını söyledi. Dizinin yeni sezonda nasıl devam edeceği yada devamının gelip gelmeyeceği şuan için merak konusu.