Aşk ve Mavi Fazıl Bey Elmas Hanım ile evlenecek mi

/ 4 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Aşk ve Mavi Fazıl Bey Elmas Hanım ile evlenecek mi

Refika Hanım’ın ölümünden sonra Aşk ve Mavi Fazıl Bey Elmas Hanım ile evlenecek mi, Aşk ve mavi 64. bölüm özetinde Elmas hanım ile Fazıl Bey’in evlenmesine Ali nediyecek bunların hepsi haberimizin detaylarında. Aşk ve Mavi dizisi son bölümde yaşanan Fazıl Ve Elmas arasındaki haberleri inceleyebilirsiniz.

Aşk ve Mavi 64. bölüm izleyenleri karşısına bu akşam 4 mayıs akşamı 20:00 da çıkacak. Aşk ve mavi dizisinin Refika Hanım’ı, Ali’nin annesi ve Fazıl Bey’in eşi idi. Ölümü ile dizide büyük boşluk oluşacağı düşünüldü ancak yaklaşan sezon finali ile başka bir şok yaşandı.

Fazıl Bey, Refika Hanım’ın üzerine Elmas Hanım ile evleneceğini açıkladı. Konağa gelerek herkesin bulunduğu zamanda salona Elmas Hanım ile giren Fazıl Bey birden dikkatleri üzerine topladı ve işte o açıklamayı yaptı. Biz Elmas Hanım ile evleniyoruz diyerek konaktakilere 2. bomba haberi verdi.

Konak yaşayanlarının hepsi Fazıl Bey’e hayır dese de gözler Ali’ye çevrildi. Ufak süre duraksayan Ali ne diyecepini bilemedi. Adrenalin ve sinir seviyesi yükselen Ali Elmas ile Fazıl’ın evlenmesine izin verecekmi? Fazıl ile Elmas evlenecek mi 64. bölümde neler olacak.