Aşk ve Mavi sezon finali Ali ölecek mi ? Son bölümde Ali öldü !

/ 8 Haziran 2018 / / yorumsuz
Aşk ve Mavi sezon finali Ali ölecek mi ? Son bölümde Ali öldü !

Emrah uzun zaman önce diziden ayrılacağını söylemişti ancak senaryoya nasıl uyarlanacaktı. Dizinin sezon 8 haziran bölümünde Aşk ve Mavi sezon finali Ali ölecek mi yada Aşk ve Mavi Ali öldü mü merak konusu oldu. Uzun zaman önce sosyal medyada Emrah açıklama yapmıştı.

Ali neden diziden ayrıldı? Bunu merak eden fanlar Emrah’ın artık yurt dışında yaşama kararı almıştı. Bu yıl yurt dışına yerleşmesine engel olan Aşk ve Mavi dizisi ile anlaşmasının bitmesini beklediğini söylemişti. Aşk ve Mavi ile 8 haziran günü sezon finali bölümünde Ali diziden ayrılıyor. Ayrılığı ise hastalık bahanesi ile hastaneye kaldırılacak. Hastaneye kaldırılan Ali’nin dizi içerisindeki ölümü gelecek sezon açıklanacak. Bu süreç içerisinde Ali hastanede yoğun bakımda bir süre daha dizide tutulacak.

Emrah yurt dışına taşınıyor peki dizi içerisinde Emrah’ın yerine kim gelecek? Emrah karakterinin yerine fiziken birisi gelmeyecek ancak yaz sezonu içerisinde yönetmen farklı başröl oyuncusunu diziye sokacak. Mavi ile yakınlaşma içerisinde olacak yeni karakter henüz belli değil. Ali’nin ölümünden sonra da yeni karakter ile Mavi arasında aşk ilan edilecek. Hatta bir reyting noktası da Mavi’nin yeni sevgilisi kim sorusu ile gelecek. Mavi, Ali’nin ölümünden sonra kime aşık olacak ve Ali’nin çocuğuna kim babalık yapacak. Bir yandan da Elmas, Fazıl’dan hamile olduğunu söylemişti. Ancak tüp bebek yaptırmaya çalışırken yakalanması üzerine bu haber Fazıl öğrenecek mi? Fazıl’ın Elmas yalanını öğrenmesi durumunda büyük entrika son bulur. Bunun yanıtı da yine Aşk ve Mavi yeni sezonda açıklanacak.

Aşk ve Mavi sezon finali Ali ölecek mi

İş bu Aşk ve Mavi sezon finali Ali ölecek mi sorusu kesin olarak belli. Ali Aşk ve Mavi dizisinden neden ayrılıyor sorusu da yine belli. Ali karakterini oynayan Emrah, Aşk ve Mavi dizisinde Ali öldü. Nedeni ise Emrah’ın yaz ayı itibari ile yurt dışına taşınıp bir daha Türkiye’de yaşamama kararı alması üzerine oldu. Emrah yeni sevgilisi ile birlikte yurt dışında hayatlarını yaşayacaklar. Bilindiği üzere Türkiye’de bir çok gayrimenkule sahip Emrah her zaman parasının hesabını bilen ve kiraları ile geçinmeye çalışan oyuncumuzdur. Diziye başrol olarak 75. bölümde ölecek olan Ali karakteri yani Emrah yerine bir süredir ekranlarda görünmeyen Keremcem geliyor. Keremcem kimdir ? makalemizden okuyabilirsiniz. Keremcem Yaman karakterine hayat verecek.