Aşk ve Mavi Yüksel Kimdir, Seda Akman Biyografisi Nedir ?

/ 31 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Aşk ve Mavi Yüksel Kimdir, Seda Akman Biyografisi Nedir ?

Küçük Emrah’ın dizisine katılan yeni oyuncu Aşk ve Mavi Seda Akman Biyografisi Nedir ? Seda Akman’ın dizi içerisindeki rolü ne olacak senaryoda nasıl bir karakteri canlandıracak ? Seda Akman’ın Aşk ve Mavi dizisindeki adı ne merak ediyor musunuz ? Aşk ve Mavi Yüksel kimdir karakteri inceleyelim.

Emrah’ın ayrılıp ayrılmayacağı muallak olan dizinin final bölümünde Emrah kaza yapmıştı. Yapımcı Emrah ile anlaşıp anlaşmamasına göre senaryoya yön verecekti. Ancak bu o kadar kolay olmadı. Ülkedeki ekonomik krizin de etkisi ile bir çok gayrimenkulden kira alan Emrah yurt dışına gitmekten vaz geçti. Yapımcı ile bir sezona daha imza attı. Yeni sezonda Emrah’ın yanında rol alacak Aşk ve Mavi yeni oyuncuları da belli olmaya başladı. Bunların içerisinde en önemli karakteri sizlere tanıtalım.

Aşk ve Mavi Yüksel Kimdir ?

Aşk ve Mavi Yüksel Kimdir

Aşk ve Mavi dizisini izleyenleri Yüksel karakterindeki Seda Akman bekliyor. 1978 doğumlu güzel oyuncu 21 yaşında iken Bilken Üniversitesinde diksiyon ve oyunculuk eğitimi aldı. Aslen Kütahyalı oyuncu Ankara’daki eğitimi sonrasında eski kanal 6’da Jetset programına sunucu oldu. İlk televizyon deneyimini şuan kapalı olan Kanal 6 ile yaşadı. 3 Aylık eğitimin ardından çok şanslı bir görevi başarı ile tamamladı. 1998 yılında katıldığı güzellik yarışması Miss Palmolive birincisi oldu. En iyi fotomodel ödülünün de sahibi olan güzellik dünya yarışmasında bizi temsil etti. Tüm dünyanın en güzel kızlarının bulunduğu yarışmada dördüncü olmuştu. Yıllar onu hiç yaşlandıramadı. İçerisindeki pozitif enerjiyi hiç kaybetmedi.

Seda Akman Biyografisi

Aşk ve Mavi Yüksel hangi dizide oynuyordu biliyor musunuz ? Kendisini en iyi 2010 yılında servüven ve idol olan Behzat Ç. dizisinden hatırlıyoruz. Küçük Sırlar dizisinde de rol alan oyuncu son olarak 2018 yılında Adı Zehra dizisinde oynuyordu. Şimdilerde ise yapımcı ile el sıkıştı ve Aşk ve MAvi yeni sezon oyuncuları arasında yerini aldı.

Aşk ve Mavi Yüksel

İş bu sonucunda 40 yaşındaki eski Türkiye güzeli Aşk ve Mavi Yüksel Kimdir sizlere hatırlattık. Seda Akman biyografisi hakkında detaylarını sizlere sunduk. Eğer eksik olan bilgimiz var ise bizlere iletiniz. Aşk ve Mavi Yüksel hangi dizide oynuyordu geçmişinden de bahsettik. Toplamda 20 den faza dizide yer almıştır. Bunların içerisindeki en önemli ve bilindik olanlardan kendisini size hatırlattık.

  • Aşk ve Mavi Yüksel Kimdir ?
  • Seda Akman Biyografisi
  • Aşk ve Mavi Yüksel Hangi Dizide Oynuyordu ?