Aşkı Roman dizisi oyuncu kadrosu konusu ve nerede çekiliyor

/ 22 Ağustos 2017 / / yorumsuz
Aşkı Roman dizisi oyuncu kadrosu konusu ve nerede çekiliyor

Geçtiğimiz yıllarda Cennet Mahallesi dizisi ile Melek Baykal, Çağla Şikel, Alişan, Müjdat Gezen, Özkan Uğur, Zeki Alasya, Aylin Kabasakal, Serhat Özcan, Ümit Yesin ve Şeyla Halis bizlere büyük bir keyif yaşatmıştı. Şimdi ise benzer bir dizi izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. TV8 ekranlarında yayınlanan yapım reytinglerde de iyi sonuçlar almaya başladı.

Evlendirme programı Evleneceksen Gel’den tanıdığımız Solmaz ve Kaan’ın başrolünde yer aldığı Aşk-ı Roman dizisi hafta içi saat 19:45’te Tv8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

DİZİNİN KONUSU
Zengin bir dünyada yaşayan gencin, fakir mahallesinde tanıdığı kızla hayatının çok farklı bir yere gitmesi ve eğlenceli olayların yaşanmasını izleyeceğiz.

AŞKI ROMAN DİZİSİ OYUNCULARI KARAKTERLERİ İSİMLERİ

Solmaz Çiros

19 yaşında olan güzel isim, İzmir’de dünyaya gelmiştir. Roman kızı olan Solmaz, oynamayı çok seven ve neşeli bir insandır. Solmaz Çiros’un boyu 1.70 ve kilosu 1.55 KG’dir.

Kaan Güvenilir

27 yaşında olan ve evlilik programının en dikkat çekici ismidir. Kaan 1.84 boylarında ve kilosu 78 kilodadır. Kaan, anne ve babasından ayrı yaşayan 10 kardeşten biri olduğunu belirtelim.

Ayberk Yılmaz (Lider)

Seda Kala (Duru)

Tayfun Erdoğan

Nurullah Şık

Uğur Arslan

Güzel Gazalina

AŞKI ROMAN 2.BÖLÜM FRAGMANI

NEREDE ÇEKİLİYOR?
Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi ilerleyen günlerde yayında olacaktır.Benzer Konular