Aslı Kula Kimdir Biyografisi ve Geçmişi

/ 12 Ağustos 2018 / / 1 Yorum
Aslı Kula Kimdir Biyografisi ve Geçmişi

İzmir Kuş Adasında yaşayan Aslı Kula kimdir ? Aslı Kula biyografisi ve geçmişine ait özel bilgilerin ayrıntıları. Şok eden karar ile hangi ünlünün 15 yıldır sevgilisi idi ve kimse bilmeden nikah masasına oturdu. Herkesin merak ettiği Aslı Kula kimdir fotoğrafları ve geçmişi hakkındaki bilgileri.

Aslı Kula 43 yaşında ve 15 yıl önce Hayko Cepkin ile tanışmış. Hayko 2005 yılında ilk albümü ile ünlenmeye başlamıştı. Hayko henüz Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümü öğrencisi olduğu yıllarda Hayko ile tanıştı. 15 yıldır birbirlerini hiç bırakmayan ikili hayatın getirdiği zorluklardan dolayı farklı illerde yaşamaya başladılar. Hayko günden güne ünlenir iken sporcu Aslı Kula kimdir ? Hayko ile uzun süredir birlikte olan güzel kadın, sonunda dünya evine girdiler.

Kendisi Aikido okulunda çalışıyor. Sadece yakın arkadaşlarını ve ailelerini davet ettikleri Hayko Cepkin’in Kuş Adası’ndaki çiftlik villasında nikah kıydılar. Medyaya kapalı yürütülen bu düğün sabaha kadar devam etti. Kalabalıktan bir kısmı villada Hayko ve Aslı Kula ile birlikte kaldı. Hayko düğün sonrasında sosyal medya hesabından 15 yıllık sevgilisi Aslı Kula ile evlendiğini duyurdu. Peki Aslı Kula kimdir ne iş yapar biyografisi nedir geçmişine ait bilgiler neydi. Ünlü olmayan sporcu hakkında bililer sır gibi saklanıyor.

Hayko Cepkin Kiminle Evlendi, Eşi Kim

Aslı Kula kendi hiçbir açıklama yapmadı ve halen çiftlik evindeki sessizliğini korumaya devam ediyor. Aslı Kula resimleri fotoğrafları halen aranıyor ancak Hayko’nun sır gibi sakladığı 15 yıllık sevgilisi bundan sonra Hayko’nun yanından ayrılmayacak. Hayko hayranı genç kızların bir kısmı Aslı’yı kıskanırken diğer kısmı ise evlenip mutlu olacağı için çok mutlu.

Aslı Kula

İş bu sonucunda Aslı Kula kimdir hayatı hakkında net bilgiler bulunmuyor. Ünlü olmayan ikili 15 yıl önce nerede tanıştı bilmiyoruz ancak o sıralarda Hayko Cepkin Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisi idi. Aslı Aikido yaptığına göre üniversite yıllarında belki de Kuş Adası sahilinde tanışmış olabilme ihtimali daha yüksek görünüyor. Çifte mutluluklar diliyoruz. Bundan sonra Aslı Kula İstanbul’damı yaşayacak yoksa düğün evi olan çiftlik villasında mı hayatlarına devam edecekler merak ediyoruz. Yaz aylarını Kuş Adasında geçirecek olan ikilinin kış aylarında turnelere çıkacağını düşünüyoruz.Benzer Konular

Aslı Kula Kimdir Biyografisi ve Geçmişi (1 Yorum)