Avlu 10. bölüm çalan Fikret Kızılok Kalbim şarkısı dinle

/ 31 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu 10. bölüm çalan Fikret Kızılok Kalbim şarkısı dinle

31 mayıs günü Avlu 10. bölüm çalan Fikret Kızılok Kalbim şarkısı dinle videosu sizin için ekledik. Avlu dizisinde Neşet Ertaş’ın ardından çalan Fikret Kızılok Kalbim şarkısı dinle klibi ile birlikte haberimizin detayında.

Deniz’in kızı Ecem’in ölümünden sonra Azra Umut Radyo’da çaldığı şarkılar ile herkesi hüzünlendirdi. Ecem öldükten sonra Umut radyoda çalan şarkı sayısı iki oldu. İlki Neşet Ertaş Garip Anam şarkısını dinledik. Sonra ise Azra’nın ikinci seçimi Fikret Kızılok Kalbim şarkısı oldu. Eski iki sanatçıya yer veren Avlu dizisi 10. bölümde heyecan durmuyor.

Diziye Ecem’in ölümü damgasını vurdu. Deniz sonrasında kendisini asmak istedi ve yaptı da. Şans eseri koğuş arkadaşları gördü ve Deniz’i kurtardı. Deniz’i koğuş arkadaşları görmese ölecek ti. Deniz şimdi tekrardan toparlanıyor. Toparlanan Deniz’i tanıyamayacaksınız. İntikam için yaşayacak ve gözü artık başka bir şey görmeyecek. Gözü kararan Deniz, kızını Kudret’in öldürdüğünü biliyor. Kudret’ten intikam alacak.

Kudret’i Savcı cinayet araştırması için soruşturmaya alır. Savı Kudret’i Ecem’in ölümü için soruşturmaya alır. Kudret ise oğlum Alp’in Ecem ile görüştüğünü bilmiyordum dedi. Sizden öğrendim dedi. Haberim olsaydı onu Ecem’den uzak tutardım zaten dedi. Çünkü suçlu hapse girmiş bir Ecem Demir oğluma laik değildir dedi. Bizi burada etkileyen ise Avlu dizisinde çalan Kalbim şarkısı dinle videosu oldu. İşte sizin için bu şarkı.


Benzer Konular