Avlu 10. bölüm Ecem nasıl öldü ?

/ 30 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu 10. bölüm Ecem nasıl öldü ?

Avlu 10. bölüm Ecem nasıl öldü diziyi izleyemeyenler için detayları paylaşalım. Alp’in Ecem’i öldürmesi gerektiğini hepimiz biliyoruz. Ecem’i kim öldürdü sorusunu diziyi kaçırdı iseniz sormanız doğal. Ecem’in eceli Alp tarafından geldi. Aşık olduğu kızı öldürmemek için çok uğraşan Alp doğrunun karşısında yeni düştü. Alp’in yapacak başka çaresi kalmadığı için Ecem’i kendi hapse girmemesi için öldürmesi gerekiyordu.

Ecem’in evine giden Alp kapıyı zorla açtı. Ecem korkudan ne yapacağını şaşırdı. Eve Alp’in gelmesini beklemiyordu. Babasının evde olmadığı zamanı kollayan Alp önce sert bir tokat ile Ecem’i yere fırlattı. Yerde sürünen Ecem öleceğini anladı. Ecem’in ölüm sahnesi tam o sırada geldi. 9. bölüm sonunda Alp Ecem’i boğdu ancak kesin olarak öldüğünü Avlu 10. bölüm izle perşembe akşamı yayınlandığında anladık. Alp eline aldığı yastık ile Ecem’in yüzünü kapattı. Nefes alamayan Ecem boğularak hakka yürüdü. Geride ise babasının sevgisi ortaya çıkarken gözü yaşlı bir anne kaldı. Peki ya şimdi ne olacak. Deniz hapisten çıkabilir mi artık ? Ancak o zaman dizi biter çıkmayacak demek ki 🙂 .

Olay yerine inceleme ekibi geldi. O sırada Deniz kocasını aradı. Aylar sonra ilk defa sesini duydu. Ancak sadece Ecem öldü mü, Ecem nasıl öldü sorularını sordu. İnanamadı tabi ki. Olay yerini incelemeye Savcı da geldi. Savcının dikkatinden şırınga kaçmadı. Neden her cinayette bir enjektör bulunuyor sizce de garip değil mi diye yardımcılarına sordu. Olay yeri araştırma dikkatleri enjektöre çekti. Cinayetlere sanki uyuşturucu bağımlısı birisi ölmüş izlenimi yaratılıyordu. Savcı eğer cinayeti çözebilirse diğer cinayetler için de büyük ip ucu yakalamış olacak. Aynı zamanda Kudret Hanım’ın oğlu Alp’te hapishaneye girmesi demek olacak.

Avlu Ecem nasıl öldü

Alp hapse girmemek için öldürdüğü sevgilisi hiç unutmayacak. Akıllarda ise Avlu 10. bölüm Ecem nasıl öldü sahnesi videosu izleyenlerin aklından hiç çıkmayacak. Azra hapiste kuduracak. Bir çocuğun ölümünden Kudret’i sorumlu tutacak. Öfkesine hakim olamayarak Kudret’in kurdurduğu kuru pasta ve lokum masasını komple yıkacak. Ancak Kudret’te bunu istiyordu zaten. Azra bu yaptığından dolayı ufak bir ceza alacak. Aslında Kudret’in amacı Azra’yı denizden uzaklaştırmak. Azra hücre cezası aldığında Kudret, Deniz üzerindeki planlarını daha kolay hayata geçirecek.


Benzer Konular