Avlu 10. bölüm Ecem öldü mü ? Savcı Alp’i bulacak mı

/ 30 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu 10. bölüm Ecem öldü mü ? Savcı Alp’i bulacak mı

Avlu 10. bölüm Ecem öldü mü ? Savcı Alp’i bulacak mı araştırmaya başladı. Savcı Ecem’in ölümü ile ilgili olay yeri incelemesi yapmak için eve gelir. Evde enjektör bulunur. Avlu 10. bölümde Ecem öldü mü ölüm sebebi ne otopsi raporunda ne çıktı. Tüm bunların sonuçları Avlu 10. bölüm izleyicileri ile buluşan perşembe akşamı Star Tv’de.

Heyecan dorukta. Deniz hapishaneden aylar sonra eşini arar. Onun yüzünden hapse giren Deniz’in başka çaresi yoktur. Deniz Ecem’in öldüğünü duyar ancak inanmaz. Teyit etmek ister. Ancak duydukları doğrudur. Ecem öldü ve diziden ayrıldı. Savcı’nın dikkatini ise enjektör çeker. Son zamanlardaki cinayetlerde her vakada enjektör bulur. Bu katilin aynı olduğuna işaret midir yoksa rastlantı mıdır?

Avlu 10. bölüm Ecem öldü ve diziden ayrıldı. Ecem’in babası Alp’i adliye koridorunda tanır. Polislerin ifadesine baş vurduğu Alp için zor günler başlamak üzeredir. Rahat durmayarak içerisinde bulunduğu bollukta başına iş alan Alp Ecem’i öldürdüğünü söylemeyecektir. Ancak savcı araştırmalarına devam edecektir. Ecem’i Alp’in öldürdüğünü bulması durumunda 25 yıldan başlayan hapis cezası ile karşı karşıya kalacaktır.

Avlu 10. bölüm kudret lokum

Kızımın sürekli peşinde olan bu adam diye Alp’in arkasından bağırması bir şey anlam ifade etmiyor. Kızının değerini öldüğünde anlayan babası ki şuan adını unuttum yorumlardan yazarsanız sevineceğim artık yalnız kalmıştır. Kudret Ecem’in ölümü üzerine hapiste lokum dağıtmaktadır. Azra bu durumu kabul edemez. Zaten kabul edilecek bir durum da değildir. Ancak Ecem’in de hiç suçu yok değil. Sen ne karışıyorsun adamın işine otursaydın arabanda görmeseydin bu cinayeti başına belki de bunlar gelmeyecekti. Alp kendi hapse girmemek için Ecem’i öldürdü.

Avlu 10. bölüm Ecem Öldü

Deniz’in hayattaki tek varlığı Ecem’in ölmesi ile artık bambaşka Deniz gelir. Acımasız dışarıya çıkma beklentisinden yoksun. Kin ve öfke içerisinde sadece intikam duyguları ile yaşayan Avlu 10. bölüm Ecem Öldü mü sonrasında deliren bir Deniz bekleyin. Arnavut oyuncudan bundan sonra Kudret kaçacak delik bulsun. Deniz, cinayeti Kudret’in oğlu Alp’in işlediğini öğrendiğinde hapishane çok karışıyor. Avlu 10. bölüm 31 mayıs günü akşam 20:00’da yayınlanacak. Her şeyin açıklandığı ve dengelerin değiştiği bu bölümü kaçırmayın. İşte sizin için fragmanı.


Benzer Konular