Avlu 10. bölüm önizleme

/ 29 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu 10. bölüm önizleme

Hapishane dizisi Avlu 10. bölüm önizleme fragmanı yayınlandı mı izle sizin için sitemizde. Deniz’in kızı Ecem öldü mü 10. bölümde neler olacak tüyoları hakkında detayların hepsi haberimizde. Avlu izle için beklediğimiz her perşembe günü bize bir sonraki bölümü soruyor. Avlu 10. bölüm önizleme fragmanı ilk sahne ve tanıtımı yayınlandı mı nereden nasıl izleyebilirsiniz.

Avlu dizisinin ön izleme tanıtım fragmanı izleyebilmeniz için yayın günlerini beklemeniz gerekiyor. Prensipleri gereği Avlu 10. bölüm fragmanı ile birlikte ilk sahne videosu yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümü hakkında görsel olarak bilgi sahibi oluyoruz. Ancak dizi hakkında tüyo istiyorsanız zaten senaryosu belli. Bazı sitelerde yabancı diziden uyarlandığı düşünülerek yanlış tüyolar veriliyor. Ancak dizi yabancı dizinin birebir aynısı olarak ülkemizde yayınlanmıyor. Dizi içerisindeki senaryo sadece ana iskelet olarak aynı yürüyor. İki diziyi de izlediğinizde farkları kolaylıkla görebilirsiniz. Hatta uyarlama olduğunu bilmeden izlerseniz çok yakın evet diyebileceğiniz dizidir uyarlama olduğunu anlayabilmeniz bile zordur.

Avlu 10. bölüm önizleme Ecem’in son durumu ne olacak. Eve gelen Alp kapıyı açıp Ecem’i boğmuştu. Ancak Ecem’e aşık olan Alp Ecem’in ölmesine izin verecek mi yoksa yine son bir hamle yapıp Ecem’i kurtaracak mı? İşte bu yüzden Avlu 10. bölüm fragmanı izle için herkes arama yapıyor. Dediğimiz gibi yayın günü ilk sahne ile birlikte 10. bölüm tanıtımı da yayınlanmış olacak. Kudret oğlunu kurtarmak için Ecem’i öldürmek zorunda olduğunu biliyor ancak Alp duygusal yaklaşıyor. Peki ya bu durumda ne olacak hemen söyleyelim. Senaryo gereği Ecem ölecek. Ancak 6. bölümden beri Ecem’in ölmeyeceğini her bölümde paylaşmıştık. Ecem artık yolun sonuna gelmiş durumda. Ecem bu bölüm yada en geç 11. bölümde ölmüş olacak. Yabancı dizide daha hapse girmeden ölmüştü ancak ülkemizde reyting hesabına göre yürüdüğü için Ecem şuan için önemli bir karakter.

Avlu 10. bölüm fragmanı izle yayınlandı mı

Deniz, hastanede beklerken yeni bir aşk mı doğuyor söylentileri çıkmaya başladı. Gardiyan ile Deniz arasında zaten bir aşk kıvılcımı bulunuyor. Deniz hem kendisini yalnız hissettiği için hemde başka çaresi olmadığı için duygusal anlamda yaklaşımda bulunuyor. İlerleyen bölümlerde Ecem’in reytinglerinin azalması ile Avlu 10. bölüm önizleme izle birkaç bölüm sonrasında da aşk dizisine dönüşecek. Deniz’in hapishanedeki gardiyan sevgilisi ve umut radyo aracılığı ile ona gönderdiği şarkıyı dinleyeceksiniz.

Avlu 10. bölüm fragmanı izle

İş bu Avlu 10. bölüm önizleme fragmanı ilk sayfamızda yayınlanmıştır. Deniz ve diğer kader mahkumlarına kimbilir belkide seçimler öncesinde af çıkartırlar. 🙂

Avlu 10. bölüm 2. ön izleme