Avlu 10. bölümde çalan Boşu Boşuna şarkısı ve sözleri

/ 31 Mayıs 2018 / / 1 Yorum
Avlu 10. bölümde çalan Boşu Boşuna şarkısı ve sözleri

Deniz’in kocası ile koştuğu sırada Avlu 10. bölümde çalan Boşu Boşuna şarkısı ve sözleri Teoman tarafından okunuyor. Teoman’ın söylediği Boşu Boşuna şarkısını dinleyebilirsiniz. Teoman’ın eski bir şarkısı olan Boşu Boşuna şarkısının sözleri ve klibini detaylarda yayınladık.

Avlu 10. bölüm Ecem’in ölümü ile dizinin yönü değişti. Avlu 10. bölümde çalan şarkılar arasında bu sefer rep şarkıya hiç yer verilmedi. Hüzün dolu bir dizi oldu. Deniz’in yüzünde bir an bile tebessüm kalmadı. Kızının ölümü ile yıkılan Deniz Kocası’nın görüşüne önce çıkmak istemedi ancak kızının ölümünün nedenini öğrenmek için görüşmeyi kabul etti. Kocası her şeyi anlattı. Deniz sordu nasıl oldu diye.

Ben Ecem’e yemek hazırlamak istedim. Evde bir şey yoktu. Ecem her zaman sevdiği kanepeye yattı ben alışverişe gittim. Geldiğimde seslendim cevap vermedi. Salona gittim değneği yerdeydi. Düştü sandım koştum baktım ki yerde yatıyor ve ölmüş hemen ambulans ve polise haber verdim dedi. Bir erkek arkadaşı var Alp adında adresini buldum Savcı’ya verdim dedi. Deniz Alp adını öğrendiğinde kızını öldürenin Kudret olduğuna artık emin oldu ve tam o an Avlu 10. bölümde çalan Boşu Boşuna şarkısı başladı. Teoman’ın seslendirdiği şarkıyı dinleyebilir ve sözlerini takip edebilirsiniz.

Avlu dizisinde çalan Boşu Boşuna şarkı sözleri

Mevlam bana ömür vermiş
Boşu boşuna, boşu boşuna
Bedenime bir can girmiş
Boşu boşuna, boşu boşuna
Gelmişim ben boşu boşuna

İsa Meryeme’mi kaldı?
Musa asa’dan ne buldu?
Süleyman bir sultan oldu
Boşu boşuna, boşu boşuna
Saltanatı boşu boşuna

Su akar deryaya varır
Derya damlayı çıkarır
Gökyüzünde yağmur olur
Damlaları boşu boşuna
Yağmur yağar boşu boşuna

Gâhi gittim gahi geldim
Aradım kendimi buldum
Bir Mahzuni Şerif oldum
Boşu boşuna, boşu boşuna
Yaşamışım boşu boşunaBenzer Konular

Avlu 10. bölümde çalan Boşu Boşuna şarkısı ve sözleri (1 Yorum)

  1. Dizilerde ahlaksızlık üzerine her türlü fanteziyi göstermelerine alıştık. Avlu dizisinde Ramazan ayında boşu boşuna gibi bir türküyü çalarak neyin mesajını vermeye çalışıyorlar . Ahlak sıfır oldu sıra dini değerlere mi geldi. Rütük ne işe yarıyor. Bir tarafta Ramazan etkinliği diğer tarafta çaktırmadan ateistlik . Nasıl bir ruh hali yaşıyoruz. Allah sonumuzu hayr getirsin…