Avlu 4. Bölüm Fragmanı İzle ve Avlu 4. Bölüm Özeti

/ 19 Nisan 2018 / / yorumsuz
Avlu 4. Bölüm Fragmanı İzle ve Avlu 4. Bölüm Özeti

Çıktığı gün itibari ile Avlu dizisinin yeni bölüm özeti izle arama sıralamalarının başında toplandı. Avlu hangi günler tekrarı oynuyor haberleri ise onu takip eden ikinci sırayı aldı. Dizi oyuncuları arasındaki Demet Evgar güzel arnavut oyuncu bu sefer gülen neşeli modelinin yanına düştüğü hapishane hayatını anlatıyor. Ancak bu kapalı parmaklıklar ardında anlatılanlar gerçekler ile arasında umuyoruzki bağlantı yoktur. Yaşamanın zor olduğu özgürlüklerin kısıtlı olduğu avlu disizinin 4. bölüm fragmanını izle sizin için sitemizde yayınladık. Peki ya Avlu 4. Bölüm Özeti izlemeniz için konumuzu okumanız yeterli.

Avlu 4. Bölüm özetinde Deniz yani Demet Evgar Kudret ile Azra savaşının arasında kalıyor. Hapishanenin iki adı geçen ismi her işin başında gelip eski tabir ile bildiğimiz koğuş ağalarını anlatıyor. Deniz ise kimseye bulaşmadan gün saymaktan başka bir derdi yoktur. Deniz mahkeme de ne olacağını bilemezken aslında öldürmediği eşinden dolayı muebbet hapis cezasına çarptırılır. Bu olay onu yerden yere vurur. Yüreği paramparça olur. Kızı için girdiği hapis hayatına alışmak kolay değildir. Dile kolay muebbet hapis demek 25 yıldır. Bu günler içeridide bu kasol ortamında nasıl geçecektir.

Ya kızımı birdaha göremessem korkusu ile hapista olan Deniz kızı için ne yapabilir? Ona nasıl ulaşabilir yada onsuz hayat nasıl olacak? Kızı neler yapıyor ne düşünüyordu? Avlu dizisin son bölüm fragmanını izlemek için sayfamızda yayınladığımız konumuzda Avlu son bölüm özeti kousunda iddialı bir dizi ancak bazı söylentiler ise bizleri üzüyor.

Avlu Dizisi Bitiyormu?

Avlu dizisinin reytinglerinin düşük olması nedeni ile bitebileceği söylentilerine yapılan henüz bir açıklama yok. Avlu dizisi yeni bölüm nezaman yayınlanacak sorusunu da 2 haftadır bekleyen seyircilerimiz için çok uzun sürmeyeceğini söylemek istiyoruz. Avlu dizisi aslında yoğun stres hüzüntü olduğundan aile ortamını germesi dolayısı ile çok izlenmek istenmeyen diziler arasında. Avlu dizi kalitesi olarak bakıldığında kesinlikle çok başarılı çekilmiş. Sizler için Avlu 4. bölüm fragmanı yayınladık ve diziden resimleri paylaştık.


Benzer Konular