Avlu 7. bölüm Alp Ecem’i öldürecek mi

/ 6 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu 7. bölüm Alp Ecem’i öldürecek mi

Alp Ecem’e aşık olmuş iken annesinin Ecem’i öldür emri üzerine Avlu 7. bölüm Alp Ecem’i ölecek mi senaryo tüyosunu vermek istedik. Ecem kaçabilecek mi yoksa Alp Ecem e ne yapacak haberimizin detaylarında.

Alp’in ilk durumda Ecem’i serbest bırakması mümkün değildir. Bir süre tutsak edecektir. Hapishane ziyaretinde annesine Deniz’in yaptıklarından sonra Kudret Alp’ten Ecem’i öldürmesini isteyecektir. Eğer Ecem hayatta kalır ise Kudret Alp’i hapse girmek ile tehdit eder. Alp hapse girecek mi Kudret ne yapacak.

Alp aslında Ecem’e aşıktır. Ancak içerisinde bulunduğu hayat Ecem’e uygun değildir. Deniz’in zamanında kötü tercih sonucu seçtiği adamdan dolayı ağırlaştırılmış müebbet hapsi vardır. Dışarıdaki Ecem ile yatıp kalkan Deniz, Alp ile ilişkisini bilmemektedir. Bir süre haber alamadığı kızı ile iletişime geçmek için gardiyan ile konuşur.

Gardiyan Ecem ile Alp’in ilişkisini daha önceden görmüştür. Durumda terslik olduğunu anlar. Alp hapse girmemek için Ecem’i öldürmesi gerekmektedir ancak bunu yapacak kadar kalbi taş değildir. Alp Ecem’i seviyor. Ecem ise artık Alp’ten korkuyor. Ancak Alp hapse girmeyi göze alacak ve Ecem’i öldürmeyecek.

Ecem suçunu itiraf etti ceza evine girecek mi? Deniz hapisten çıkacak mı

Cezaevinden çıkan Ecem için artık hayat bitmiştir. Eve gelen Alp tarafından boğularak öldürülür.