Avlu 7. bölüm Ecem ölecek mi diziden ayrılıyor mu Kudret emir verdi

/ 9 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu 7. bölüm Ecem ölecek mi diziden ayrılıyor mu Kudret emir verdi

Deniz’in kızı, Avlu 7. bölüm Ecem ölecek mi diziden ayrılıyor mu Kudret emir verdi. Avlu son bölümde Alp’in hapse girmemesi için Ecem’in ölmesi gerekiyor. Alp Ecem’i öldüremeyecek ancak Kudret emir verdi Ecem’i öldürtecek mi.

Kudret daha önce kocasının bebeğini taşıdığı sevgilisi için emir vermişti. Kudret’in emri üzerine kocasının sevgilisini boğarak öldürmüştü. Bu sefer Alp’in hapse girmemesi için Kudret seçim yapmasını söyler. Ya hapse gir yada Ecem’i öldür der. Ancak Alp kalbine söz geçiremez. Bunu anlayan Kudret Ecem’i öldürme görevini başkasına verir

Ecem Ölecek Mi?

Ecem Avlu 7. bölümde ölecek mi merak konusu ancak öğrendiğimiz Eslem Akar yönetmen ile 13 bölüm üzerinden ilk sezon anlaşmasını yapmış. Diziden 7. bölümde ayrılmasını beklemiyoruz. Eğer ayrılır ise farklı birşey olmuş ki senaryo değişmiştir. Bizim tahminimiz Ecem’i Alp kurtaracak. Fragmanda boğulma sahnesinin gösterilmiş olsa da Ecem’in bukadar erken ölmesini beklemiyoruz.

Eğer Ecem ölür ise dizide Deniz’in amacı ortadan kalkar. Az oyuncu ile çekilen dizi için yeni oyuncu girmesi gerekir. Ancak Deniz, Ecem için her şeyi yapmaktadır. Eğer Ecem diziden çıkar ise Deniz’in yaşama heyecanı biter. Dizinin finali yaklaşır. Bir diğer yandan baktığımızda dizinin aldığı reytingler oldukça yüksek. Aynı zamanda dizinin sosyal medya paylaşımları da oldukça yüksek. Bu durumda dizide hareketlilik olması için Ecem’in ölmesi doğru olmayacağı kanaatindeyiz.

Alp Ecem’i kurtarabilecek mi?

Eve boğmaya gelen Kudretin emri ile çalışan adam Ecem’i boğarken Alp nasıl gelecek ve onu nasıl kurtaracak. Bu durumda Kudret’in Ecem’i öldürtmek istediğini anlamış olacak. Peki bu durumda Alp annesi için ne karar verecek ve Ecem’i nasıl koruyacak. Fragmanda ben seni ömür boyu koruyamam derken neyi kastetti? Belki de kendisi öldüremezdi o yüzden annesinin öldürmesine müsade mi etti. Diğer yandan ise Ecem babasını aramıştı geri dönmedi. Acaba babası mı Ecem’i kurtaracak? Şuan muallakta ancak bizim tahminimiz Ecem Avlu 7. bölümde dizinde ayrılıyor mu sorusuna hayır demek. Kudret emir verdi ancak Ecem ölecek mi bizce hayır. Hep beraber göreceğiz.

Ecem suçunu itiraf etti ceza evine girecek mi? Deniz hapisten çıkacak mı
Hapse giren Ecem şimdi Kudret’in elinden nasıl kurtulacak. Deniz Ecem’i ölümden alabilecek mi koruyabilecek mi

Avlu 9. bölüm ecem öldü mü ölecek mi