Avlu 7. bölüm ön izleme Azra’nın annesi geliyor izle

/ 9 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu 7. bölüm ön izleme Azra’nın annesi geliyor izle

Avlu dizisinde 7. bölüm ön izleme Azra ile Deniz konuşuyor. Azra’nın annesi ile ne konuşacağı merak edilirken Azra’nın annesi geliyor izle bu hafta çok merak edilecek. İşte 7. bölüm fragmanından tüyolar.

Avlu 7. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz Deniz Azra’nın yanına gelir. Artık Azra’nın grubunda var sayılan Deniz annesinin geldiğini haber verir. Azra bu haberi nereden aldığını sorar. Deniz hapse ilk girdiği gün söylenen bir söz vardı. Burada herşey çabuk duyulur. Karanlık duvarlar arasında Deniz Azra’nın annesinin geldiğini nereden öğrenmişti. Azra’ya bu sorunun yanıtını vermeden annesini nasıl karşılayacağını sorar.

Azra’nın babası vefat etmiştir. Annesi yıllar sonra Azra’yı dolaşmaya gelir. Bu stres Azra’da kin ve öfke ile büyümüştür. Babası ölünce yalnızlık hisseden ve hayatında sadece kızı olduğunu hatırlayan Azra’nın annesi acaba ne için Azra ile konuşmaya geliyor? Yalnızlığı için mi yoksa oda kin ve nefret mi dolu. Deniz Azra kadar eski olmadığı için kendisini uyarır.

Deniz’den Azra’ya Öğüt.

Deniz Azra’ya ileride pişman olacağın şeyler yapma ve içerisinde bulunduğun durumda senin için en iyisi ne olacak ise onu yap diye öğüt verir. Yıllar sonra gelen annesi ile iyi görüşme geçirmesinin Azra açısından iyi olacağını söyler. Avlu 7. bölüm ön izleme izle seyircisini dramatik bölüm bekliyor. Avlu dizisinde 7. bölüm fragmanı yayınlanmasını beklerken her bölümde oluşan Kudret belasını beklerken Azra’nın annesinin çıkması bizleri şaşırttı.

Azra ile Annesinin görüşme sahnesi

Bu sahne çok konuşulacak. Çünkü ceza evinde yeri göğü inleten Azra’nın annesi gelmesi olağan durum değildir. Sadece babası öldü diye gelmesi klasik Türk filmi olur. Bizim tahminlerimize göre diziye dahil olacak Azra’nın annesi dizinin gidişatında ne gibi bir rol oynayacağını merak ediyoruz. Azra’nın annesinin adı dahi Avlu 7. bölüm izleyebilene kadar saklanıyor. Fragman ile diziye dahil edilen annenin rolünün tek bölümlük Azra ile konuşma yapıp seni seviyorum kızım bana kızma diyerek geçeceğini zannetmiyoruz. Eğer öyle bir bölüm olması durumunda dizi duranlaşmış fragmanında bile dram yayınlıyor demektir. Avlu 7. bölüm ön izleme Azra’nın annesi geliyor izle sizin için haberimizin sonunda yayınlandı. İyi seyirler diliyoruz allah kimseyi düşürmesin gerçekten zor.