Avlu 7. bölüm ön izlemede bu hafta neler olacak

/ 4 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu 7. bölüm ön izlemede bu hafta neler olacak

Çok kritik noktada biten yeni bölüm, Avlu 7. bölüm ön izlemede bu hafta neler olacak izleyeceğiz. Avlu 7. bölüm fragmanı ile öne çıkacak Ecem ve Alp konusu, Kudret ile Zeki konuları aydınlığa kavuşacak iken, Deniz üzerinde Kudret planları başlayacak. Daha da güçlenerek ayağa kalkan Kudret’i neler bekliyor.

Avlu dizisi 7. bölüm önizleme sahnesi ile Zeki hapishaneye Kudret’i ziyarete gelecek. Kudret Zeki’nin sevgilsini öldürtmüştür. Zeki kız için karısı Kudret’ten boşanmak istemiştir. Durumu Kudret’e açıklayan Zeki cevabını alır. Kudret’in öldürttüğü Zeki’nin hamile sevgilisinin sonu gelmiştir. Zeki eski karısının elinin nekadar uzun olduğunu birkez daha anlamış edebi ile oturması gerektiğini öğrenmiştir.

Deniz’in kızı Ecem, Kudret’in oğlu Ecem ile aşk yaşamaktadır. Alp pis işlerde bulunmaktadır. Bir adamı döverken öldürdüğü sahnede Ecem’in buna tanık olması Ecem için çekilmez günlerin başlangıcı olmuştur. Ecem kaçmak istese de Alp onu yolda yakalamış ve bildikleri için onu tutsak etmiştir.

Hapishanenin içerisinde Kudret eroin vermeyi kesmiş ve gelenlere Azra tarafından zulanın yok edildiğini söylemektedir. Amacı ise bu sarhoş beyinler ile ordu kurup Azra’yı yenmektir.


Benzer Konular