Avlu 7. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor

/ 10 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu 7. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor

Çok sevilen dizi Avlu yeni bölümlerini kaçırmanız durumunda Avlu 7. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor akışımızda tekrarlarını izleyebileceğiniz günleri paylaştık. Avlu dizisinin tekrar bölümlerini her hafta çeşitli saatler ve günlerde izleyebilirsiniz.

Avlu 7. bölüm özetinde Kudret Alp’e öldürme emrini verir. Ecem’in ölüp ölmeyeceğinin açıklığa kavuştuğu bölümdür. Ecem’in ölmesi ve ölmemesi senaryoları hakkında söylentiler vardır ancak en doğrusu 7. bölümdedir. Tekrarının izlenmesi gereken Avlu 7. bölüm de farklı haber olarak Kudret eşinden ayrılacak mı konusu tekrar gündemdedir. Kudret’e bulaştın mı bir daha kurtulması zordur.

Deniz’in hiçbir şeyden haberi yokken gardiyan Deniz’e olanları anlatır. Alp’in adam öldürdüğünü ve Ecem’in buna tanık olduğunu söyler. Deniz korkmaya başlar. Şimdi Ecem’e ne zarar gelecek ? Ceza evindeyken Ecem’i nasıl koruyacak tı. Ecem ile ilgili ayrıntılar da bu bölümde çıktı. Avlu dizisinin tekrar günlerinin akışını ve dizinin ön izlemesini sizler için paylaştık. iyi seyirler diliyoruz.

Avlu 7. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor

10 Mayıs perşembe 20:00 yeni bölüm
11 Mayıs cuma 07:00 bölüm tekrarı yayınlanıyor.


Benzer Konular