Avlu 7. bölüm tüyoları ve takrarı

/ 7 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu 7. bölüm tüyoları ve takrarı

Avlu dizisi perşembe günü oynayacak yeni bölüm senaryosunda neler olacak. Avlu 7. bölüm tüyoları, özel haberleri ve tekrarı hiçbir sitede olmayan bilgileri internette ilk sizinle burada paylaşıyoruz.

Yüksel Aksu’nun senaryo kitabında Avlu 7. bölüm detayları yer alıyor. Öncelikle konu başlıklarını hatırlayalım. Avlu son bölüm tüyoları verdiğimiz gibi Alp Ecem’i kaçırmış ve Kudret cinayet için emri vermiş eşinin sevgilisini öldürtmüştü. Bu bölümde onların devamı olarak Alp Ecem’e ne yapacak onu öldürecek mi içeride ve dışarda Kudret gücünden birşey kaybedecek mi Deniz ile gardiyan arasında yeni bir aşk mı başlıyor son olarak ta koğuş sayımında eksik olan üç kişi nerede onları kim sakladı ve öldürmek istiyor.

Kudret’e Deniz’in attığı tekme sonrası Kudret tabi ki rahat durmayacağı belli idi. Deniz’den hıncını en büyük yarası olan kızı Ecem ile almayı planlıyor. Önce oğlunu yanaştırdığı Ecem’i şimdide oğlundan ya Ecem’i öldür yada seni hapse sokarım diye tehdit ediyor. Alp annesi Kudret’imi tercih edecek yoksa gerçekten aşık olduğu Ecem’i öldürecek mi. Kudret bu bölümde Ecem’i öldüremeyecek. Senaryosunda Ecem’in öleceği haberi bulunmuyor. Ancak Ecem’in bu durumdan nasıl kurtulacağını diziyi izleyince öğrenebilirsiniz.

Koğuş sayımında eksik olan üç kişiyi Kudret tutuyor. Kudret’in sakladığı kişiler Azra’nın yakın arkadaşları. Azra’nın son bölümde kendisine yaptığı oyundan bahsetmiştik. Bu oyunda ise Kudret daha sinsi planları ile karşımıza çıkıyor ve Kudret’in eroin vermediği koğuş arkadaşlarına Azra’nın arkadaşlarını kaldırtıyor. Azra bunu sonradan öğrenecek ancak arkadaşlarını kurtarması kolay olmayacak.

Avlu 7. bölüm tüyoları sağlam kaynaklardan elde edinilmiş olup Avlu 7. bölüm tekrarı izlemeniz gereken bölümdür. Yeni bölümü perşembe akşamı yayınlanacak diziyi kaçırırsanız mutlaka tekrar bölümünü izleyiniz.