Avlu 8. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün

/ 17 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu 8. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün

Perşembe günleri yeni bölümü oynayan Avlu 8. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün kaçırdığınız bölümleri ne zaman izleyebilirsiniz. Detaylı yayın akışını paylaştığımız haberimiz de Avlu 8. bölüm tekrarına ait bilgileri bulabilirsiniz.

Ecem’in hapse girmesi ile ortalığın karıştığı son günlerde Deniz’in işi zor. İçeri de Ecem’i diğer mahkumlardan koruması gerekiyor. Ecem buna dayanamayacağını biliyor. Deniz Ecem’i hapisten çıkartabilecek mi belli olmayacak bu bölümde. Ancak Deniz’in planı Ecem bu ifadeyi baskı altında vermiştir ve doğru değildir diyecek. Ecem’in ifadesini değiştirme yolunda gidilip Deniz hapis yatıp Ecem’i çıkartmak istiyor. Eğer tam tersi olur ise Deniz çıkıp Ecem hapse girebilir.

Ecem ceza evinde yalnız kalması durumunda Kudret’in ona yapacaklarını Deniz hayal edebiliyor. Daha şimdiden ölüm fermanını yazdığı Ecem için Avlu 8. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor ise izlemelisiniz. Kaçırdığınız tüm dizilerin tekrar bölümlerini arama kutumuzdan kontrol edip izleyebilirsiniz.

Avlu 8. bölüm tekrarı ne zaman hangi gün yayın akışı Star Tv
Perşembe 20:00 Yeni bölüm
Cuma 07:00 Avlu Tekrar bölümü yayınlanıyor kaçırmayın.


Benzer Konular