Avlu 9. bölüm ecem öldü mü ölecek mi

/ 25 Mayıs 2018 / / 1 Yorum
Avlu 9. bölüm ecem öldü mü ölecek mi

24 mayıs Avlu 9. bölüm ecem öldü mü ölecek mi derken bölüm bitti. Ecem’in detayı haberimizde. Deniz’in kızı Ecem öldü mü, Alp’in Ecem’i boğması ile Ecem diziden ayrıldı mı Alp neden hala evde Ecem nefes almaya başlayacak mı. Ecem sadece bayıldı mı ? işte sizin için tüm detaylar.

Avlu dizisinde senaryo gereği Ecem ölecek bu doğru. Ancak Türk dizilerinde ölümler kolay olmuyor. Son 4 bölümdür Ecem ölecek mi öldü mü diye reyting toplanıyor. Şuan için senaryoya göre Ahmet Yurdakul öleceğini yazmıştı ancak yönetmeni Yüksel Aksu reytinglerden dolayı Ecem’i öldürmek için acele etmedi ve başarılı da oldu. Önce Kudret’in adam göndererek evde öldürmek istemesi, Alp’ten öldürmesini istemesi derken hapse giren Ecem’i Merve’ye öldürtmek istemesi.

Ecem konusu artık sıkıcı olmaya başladı. Ecem öldü mü 9. bölümde hayır. Henüz ölmedi. Alp Ecem’in başından ayrılmıyor çünkü psikolojik bunalımda ve gerçekten aşık olmuş durumda. Ecem’i öldürmesi gerektiğini biliyor ancak ölmemesi gerekiyor. Şuan için Avlu dizisi yönetmeni Yüksel Aksu iki yoldan birisini seçmesi gerekiyor. Ecem konusunda ısrarcı olması kırılganlık yaratabilir. Avlu dizisinin reytingleri bir anda yarıya inebilir bunu biliyor. Ancak şöyle bir ikilem içerisinde.

Ecem ölecek ancak 4 bölümdür süre gelen Ecem Avlu dizisinden ayrıldı mı sorusuna yanıt yalın hali ile gelemiyor. Dizinin yönetmeni Ecem’in çekimini sona bıraktı ve aradaki kaldığı ikilem şu. Ecem sadece bayılmış olsun ve başından ayrılmayan Alp Ecem’in nefes aldığını duyunca onu kurtarmak istesin ancak nabzı çok zayıf olduğundan kurtulacak mı diye tekrardan reyting alsın mı yoksa Ecem konusunu artık kapatması gerekiyor mu Ecem Avlu dizisinden 9. bölümde ayrıldı mı bunu açıklasın mı. Gerçek senaryoda Ecem ölecek ancak reytingler Ecem’in hangi bölümde gerçek öldüğünü bizlere açıklayacak.

Avlu 9. bölüm ecem öldü mü ölecek mi aslında yabancı diziden bir uyarlamadır. Deniz’in kızı Ecem’in avlu dizisinde daha hapse girmeden ölmesi gerekiyordu. Ancak dizi Türk dizisine uyarlanınca dram dram dram geldiği durumu hep beraber görüyoruz. Ancak son 3 bölümdür dizide bir çıkmazlık söz konusu akıcılığı azaltmaması gerekir yönetmenin. Bu duruma kısa zamanda müdahale edip Ecem Avlu dizisinden ayrıldı mı diye 4 bölümdür uzatmamalı.


Benzer Konular

Avlu 9. bölüm ecem öldü mü ölecek mi (1 Yorum)

  1. Umarım ecem ölmez ölürse bu dizi hapis hayatıyla çekilmez. Diziye anlam katan Ecem Alp ikilisiydi Alp’in Ecem’i korumasıydı Ecem ölürse ne yazık ki sevdiğim dizi bir bolümde bitmiş olur yönetmene sesleniyorum umarım Ecem karakterine yazık etmez çifte ve diziye yazık etmez umarım