Avlu dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

/ 15 Aralık 2017 / / yorumsuz
Avlu dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Star TV ekranlarında başlayacak olan yeni yapımlardan Avlu dizisinin detayları belli oldu. “Avlu” olarak belirlenen yeni dizinin oyuncularından bazıları da açıklandı.

Ünlü yapımcı Limon Yapım tarafından hazırlanan ve şuan Savaşçı ve Şevkat Yerimdar gibi ünlü dizileri de ekrana getiren şirketin hazırlıkları devam ediyor.  Yeni yılda izleyici karşısında olacak olan dizi ile ilgili tüm bilgiler şöyle:

Bir çok yabancı ülkede yayınlanan Prisoner isimli dizinin ülkemize uyarlanmış hali olacaktır. Yüksel Aksu’nun yönetmenliğini üstlendiği, Seda Altaylı Turgutlu’nun senaryosunu yazdığı proje hapishanede geçiyor.

Ocak ayında Star TV izleyicisi ile buluşacak olan Avlu’nun kadrosunda önemli isimler bulunuyor.

DİZİNİN HİKAYESİ

Hapishanede yaşayan kadınların yaşadığı olaylar ve konular anlatılacak.

AVLU DİZİSİ OYUNCU KADROSU AÇIKLANDI

Demet Evgar;

19 Mayıs 1980 yılında Manisa’da dünyaya geldi. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde aldı. Oynadığı diziler arasında Çiçek Taksi, Yedi Numara, Tatlı Hayat, Bütün Çocuklarım, Emret Komutanım, 1 Erkek 1 Kadın ve Vatanım Sensin yapımlar yer alıyor.

Nursel Köse;

29 Mart 1961 yılında Malatya’da dünyaya geldi. Eğitimini ilk olarak Mimarlık Bölümü’nde aldı.  Rol aldığı diziler arasında Kavak Yelleri, Kalpsiz Adam, Karadağlar, Al Yazmalım, Kötü Yol ve Paramparça gibi projeler yer alıyor.

Rüçhan Çalışkur;

Gamze Topuz;

8 Ekim 1983 yılında Adana’da dünyaya geldi. Oyunculuk eğitimini Türvak’ta Tiyatro’da aldı.  Yer aldığı projeler arasında En İyi Arkadaşım, Beşinci Boyut, Aşk ve Ceza, Türk Malı, Mavi Kelebekler, Cesur Hemşire, Güzel Çirkin, Evli ve Öfkeli ile Hayat Bazen Tatlıdır gibi ünlü yapımlar yer alıyor.

Ceren Moray;

5 Haziran 1985 yılında İstanbul’da doğdu. Haliç Üniversitesi Konsevatuarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. Oynadığı diziler arasında Serseri Aşıklar, Nefes Nefese, Doktorlar, Kavak Yelleri ve O Hayat Benim gibi ünlü projeler yer alıyor.

Nerede çekildiği ve tanıtım fragmanı ile ilgili detaylar geldikçe yayınlamaya devam edeceğiz.Benzer Konular