Avlu dizisi tekrarı ne zaman? Hangi gün

/ 29 Mart 2018 / / yorumsuz
Avlu dizisi tekrarı ne zaman? Hangi gün

Star TV ekranlarında uzun zamandır heyecanla beklenilen yapımlardan birisi olan Avlu dizisinin tekrar bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor.

29 Mart Perşembe (bu akşam) başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Gamze Topuz, Nursel Köse, Ceran Morayve Rüçhan Çalışkur gibi isimler yer alıyor.

Avlu dizisinin 1.bölüm tekrarı bu akşam saat 22.00’de yayında olacak. Daha sonra ise sırasıyla Cuma, Cumartesi ve Pazar akşamı yayında olacak.

Hafta içi ile ilgili yayın akışı açıklandığında diğer tekrar günlerini ve saatlerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Avlu dizisi tekrar bölümleri Cumartesi 07:00’de izleyebilirsiniz. Avlu 1. sezonu geride bıraktık. Sezon finalinde her yeri kan götüren muhteşem senaryodan sonra Deniz ile Azra’nın ezeli kavgasını izleyeceğimiz 2. sezon başladı. Ecem’in katili Alp ise henüz yakalanamadı. Herkesin hayatını karartan Kudret ise transeksüel çıktı. Tüm bölümlerinde ayrı bir tat bulduğumuz dizinin hiçbir bölümünü kaçırmayın. Biz sizin için Avlu tekrarı hakkında detaylı yayın akışı sunmaya devam edeceğiz.

Eskilerden… Deniz’in dövüldüğü ve muhteşem şarkının tekrarı olmayan sahne…