Avlu Ecem Öldü mü? Deniz’in kızı Ecem diziden ayrıldı mı ?

/ 27 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu Ecem Öldü mü? Deniz’in kızı Ecem diziden ayrıldı mı ?

Avlu Ecem Öldü mü? Deniz’in kızı Ecem diziden ayrıldı mı ? Haftanın en çok merak edileni Avlu Ecem gerçekten öldü mü sorusu oldu. Alp’in boğduğu Ecem diziden ayrıldı mı oldu. Son 5 bölümdür çeşitli ölümlerden kurtulan Ecem’i Alp öldürdü mü. Artık yeni bölümlerde Ecem olacak mı dizi ile anlaşması kaç bölüm üzerinden yapılmıştı. Detayları ile sizlere Ecem nasıl ölecek anlatalım. Haftanın kritik noktası Alp Ecem’i öldürdü mü sonuç ne oldu.

Deniz’in kızı Ecem aslında silahı ateşleyenin kendisiydi. Savcı Ecem’i sorgulamasından sonra Ecem suçunu itiraf etmesi ile hapse girmişti. Annesinin yanına sığınan Ecem’e hapishanede önce Merve öldürme girişiminde bulundu. Tabiki arkasında Kudret vardı. Girişime eroin süsü verilmişti. Deniz bu haber ile şok olmuştu. Asma kattan düşen Ecem ölmedi ve kurtulmuştu. Ecem avukatının yönlendirmesi ile hapisten çıkmayı başarmıştı. Ancak onu dışarıda da bekleyen vardı.

Kudret’in zengin oğlu Ecem’e aşık olmuştu. Alp karanlık işlerini yürüttüğü sırada bir adamı öldürdü. Ecem bunu görünce şok oldu ve kaçmak istedi. Ancak artık bildikleri Ecem’in yaşaması için tehlikeli idi. Bu yüzden Alp’in hapse girmemesi için Ecem’in ölmesi gerekiyordu. Kudret bunun farkında olduğu için defalarca Ecem’i öldürme girişiminde bulundu ancak gerek Alp gerek Deniz dolaylı yollardan buna engel olmuştu. Şimdi Alp her şeyi daha iyi anlıyor. Diziye farklı boyut getiriyor ve Avlu Ecem öldü mü tekrar kurtulacak mı.

avlu ecem gerçekten öldü mü

Alp Ecem’in evine gitti ve kapıyı düşünmeden açan Ecem bu hatasını hayatı ile ödedi. Kapıyı açarak içeriye giren Alp Ecem’i yastık yardımı ile boğarak öldürdü buda Ecem gerçekten öldü mü sorusunu sormaya başladı çünkü 5 bölümdür ölmeyen kedi Ecem vardı. Deniz’in kızı Ecem diziden ayrıldı mı. Bu sorunun cevabı evet artık ayrıldı. Haber hapishaneye de geldi. Deniz kızının haberini alınca yıkılıyor ancak bundan sonra çok farklı Demet Evgar göreceğiz. O artık Deniz olmaktan çıkacak ve hayatta kaybedecek başka bir şeyi kalmamış Deniz olarak aramıza dönecek.

Alp Ecem’i öldürdü mü, Alp Ecem’i gerçekten öldürdü mü

İş bu Avlu Ecem Öldü mü gerçekten çok uzadı bu iş ancak bu sefer bittiğini sizlere söyleyebiliriz. Deniz kızının ölüm haberini alma sahnesi de Avlu 10. bölüm fragmanında yayınlandı. Avlu 10. bölüm Ecem Öldü mü sizin için özetini yayınlıyoruz. Teşekkür ediyoruz. Avlu 10. bölüm itibari ile Alp tarafından boğularak öldürülen Ecem olay yerinde hayatını kaybetmiştir. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Savcı’ya haber vermiş olup cinayet soruşturması başlatıldı. Şimdi Savcı, Ecem’in katilini bulabilecek mi bunu bekliyoruz.Benzer Konular