Avlu Ecem öldü mü? Ecem ölecek mi? Hapishanede

/ 16 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu Ecem öldü mü? Ecem ölecek mi? Hapishanede

Son bölümden sonra Avlu Ecem öldü mü? Ecem ölecek mi? Hapishanede neler oldu ve olacak tartışma konusu yarattı. Alp’in yanından Ecem’i polisler babasının yaralanma davası için aldıklarında Ecem itiraf etmişti.

Avlu 9. bölüm ecem öldü mü ölecek mi

Savcı’nın emri ile gözetim altında annesi Deniz’in yanına gönderilen Ecem ölecek mi öldü mü sorusunu bize arka arkaya iletti. Kudret Ecem’in hapishaneye gelmesine çok sevinirken Deniz büyük hayal kırıklığı içerisinde. Kudret Ecem’in işini bitirecek yeni oyuncuyu diziye soktu bile. Hapishaneye gelen yeni oyuncular içerideki dengeleri değiştirecek. Haklı olsa da fazlası ile horozlanan Deniz Ecem’i koruyabilecek mi nasıl kurtaracak Kudret’ten merak ediyoruz.

Deniz Ecem’e koğuşundan çıkmamasını söyler. Ecem ne zaman kafasını kaldırıp etrafına baksa ona yapılan göz kaş işaretleri ile irkilir. İçerisi onun savcının önünde konuştuklarından çok daha fazla zordur. Kudret daha önce de Ecem için ölüm emrini vermişti. Şimdi Ecem’i öldürme emrini kime vereceği merak edilir iken Merve Ecem’i öldürecek mi sorusunu bize soruyorsunuz. Ancak Merve karakteri ile ilgili bilgiler şuan için sınırlı.

Ecem wc’de olduğu sırada Kudret yanına gelecek. Oğluma aşık olduğunu ve aklının başından gittiğini biliyorum. Oğlum hakkında neler bildiklerini de biliyorum o cinayeti gördüğünü de biliyorum diyecek. Ecem yalnızdır çaresizdir ne söyleyeceğini bilemez. Tek istediği annesinin yanına koğuşa dönmek istemesi. Yolunda gitmeyen bir şeyler var çünkü Ecem’i Kudret öldürmeyecek. Kudret başka bir kadına emri çoktan verdi ve uygun zamanını yaratıp Deniz’in kızı Ecem’i öldür dedi.

Ecem’in arkasından saldıran mahkum Ecem’in çığlıkları arasında başarılı olamadı. Malesef Avlu 8. bölümde ecem ölecek mi sorusu sonuçsuz kaldı. Girişim yapılacak ancak Ecem’in öleceği bölüm bu bölüm değil. Ecem bu sezon diziyi sağ tamamlayacağını sizlere söyleyelim ancak Ecem nasıl kurtulacak işte onu da açıklarsak dizinin anlamı kalmaz bu yüzden Avlu 8. bölüm izlemenizi tavsiye ediyoruz. Yalnız Kudret’in Ecem’i öldürme girişiminden sonra Deniz ne yapacak dizide en çok reyting alacak sahne de bu. Oysa ki Deniz ve Ecem sadece yaşamak kimseye sataşmak istemiyor ancak kurtlukta düşen avlanır sözü misali mapusta düşmemek ilk kural.Benzer Konular