Avlu Heves Kimdir ? Suçu ve Biyografisi

/ 18 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Avlu Heves Kimdir ? Suçu ve Biyografisi

Avlu yeni sezon oyuncuları arasında Heves 12. bölüm itibari ile diziye dahil oldu. Merak edilen Avlu Heves Kimdir ve Avlu Heves suçu nedir ? Aslında nefsi müdafaa olsa da cinayet ile yargılanan Heves’in kim olduğunu yakından inceleyelim. Heves’in biyografisi ve suçu hakkındaki detaylar.

Avlu Heves Kimdir

Gerçek hayatında madde bağımlısı olan Heves bir erkeğin markajına girmiştir. Bunun farkında değildi çünkü gözü uyuşturucudan başka bir şey görmüyordu. Ancak erkek onun uyuşturucu bağımlısı ve güçsüz düştüğünü düşündüğü için ırzına geçmek ister. Tecavüze uğrayan Heves kendisini koruma maksatlı erkeği durdurmak ister. Ancak durdurma isteği kanlı bitmiştir ve cinayet işlemiştir. Her ne kadar suçu kadın olmaktan ileri gelse de cinayette hafifletici sebep olarak indirim alacaktır. Kendisi ise uyuşturucu bağımlısı olma ve uyuşturucu etkisinde bilinçli taksirle ölüme neden olma suçundan cezası vardır.

Hapishane’nin karanlık duvarları onu beklemektedir. İçeride Azra’nın ekibinde mi Deniz’in ekibinde mi olacak bilinmiyor. İşlediği suçun altından nasıl kalkacak bilinmiyor ancak Heves sadece uyuşturucuyu düşünüyor. Uyuşturucu dışında başka bir düşüncesi ve beklentisi bulunmuyor. Ancak içerisi dışarısı kadar rahat değil Avlu Heves kimdir herkes biliyor. Uyuşturucuya bağımlılığı onu kullanılabilinir yapacak. Ancak bunlara dur demesi gerekiyor. İçerideki hayat bambaşka. Avlu yeni sezon oyuncularını bir bir tanıtırken merak içerisinde karakteri kimin canlandıracağını merak ediyoruz. Vücudunun güzelliği her hattından belli. Tecavüzcüsü ile çoktan gömüldü. Ancak sadece güzel olmasının cezasını çekecek.

İş bu sonucunda ise Avlu Heves Kimdir karakteri kim oynuyor belli değil. Senaryodaki yeri belli. Avlu dizisinde siz de oyuncu olmak isterseniz googleden Avlu oyunculuk başvurusu formunu doldurarak dahil olabilirsiniz. Yeni oyunculara da yer verilen dizide Demet Evgar ile aynı seti paylaşabilirsiniz. Diziye dahil olan Avlu Doktor Ayşegül kimdir konumuzu okuyarak yeni oyuncu hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizler Heves olarak kimi görmek istediğinizi yorumlar kısmından bizlere yazın. Oyuncunun madde bağımlısı ve cinayet işleyebilecek rolü oynayabilmesi gerekiyor. Bizce Ezgi Mola Avlu dizisinde güzel olabilirdi. Sizin Avlu dizisinde oyuncu olarak görmek istediğiniz tiyatrocu kim var ? Yorumlar kısmından bizlere yazarak ulaşın.Benzer Konular