Avlu Melis ayrıldı mı ? Melis’in Yerine kim gelecek

/ 26 Haziran 2018 / / yorumsuz
Avlu Melis ayrıldı mı ? Melis’in Yerine kim gelecek

Deniz Barut’un canlandırdığı Melis diziden ayrıldı. Yaz sezonunda ayrılık haberini basın ile paylaşan dizi yönetimi yeni sezonda Melis’in yerine kim gelecek kim oynayacak henüz açıklama yapmadı. Avlu Melis ayrıldı mı yeni sezon da yerine kim olacak yeni hapishane müdürü kim. Oyuncunun ayrılma kararındaki ayrıntıları nedir.

Deniz Barut reytingleri yüksek olan Avlu dizisindeki hapishanenin müdürü konumundaydı. Deniz’e insiyatif te sağlaması ile halk tarafından sevilen müdür haline gelmişti. Peki oyuncu neden diziden ayrıldı. Cezaevlerinde tutukluların topluma geri kazanımları için etkinlikler düzenlenir. Melis’in görevi de tutukluların kaldığı sürece gelişimlerini geliştirip çıktıklarında toplum ile uyum sağlamalarını sağlamak görevindeydi.

Melis sezon finalinde diziden ayrıldı. Bu ayrılık senaryo gereği yapıldı. Deniz Demir ile ilk sezon üzerine anlaşma yapılmıştı. İkinci sezonda devlet tarafından yeni müdür tayin edilecek. Ancak bu müdür Melis’in aksine asi ve tutuklulara karşı kendisini kanıtlamak düşüncesinde olan onlara zulüm eden ve nefes almalarını kısıtlamaya yönelik girişimlerde bulunan müdür. Tüm tutuklular giden Melis’i arayacak. Ancak yeni müdür içeride karışıklık olmasından en çok haz alan kişi. Kavgalar çıksın ki ceza versin istiyor. İç karışıklık olduğu sürece mutlu oluyor.

Melis sezon finalinde diziden ayrıldı mı

Deniz Avlu Melis ayrıldı mı diye soracak. Yeni gelen müdür ile tanışacak. Müdür, Deniz’in Azra ile arasını açacak ve Deniz’i Kudret’in yerine koyup ekip kurmasını isteyecek. Düzeni kavga üzerine kuran yeni müdür Azra ile Deniz’i birbirine düşürecek ve eski dostlar ezeli düşman haline gelecek. Melis Avlu dizisinde tekrar görülmeyecek. Ancak tutuklular tarafından çok aranacak. Yeni düzen etkinliklerden yemeklere kadar çok zorlaşacak.

Avlu Melis ayrıldı mı

Avlu dizisindeki hapishane müdür Melis’in yerine erkek müdür geliyor. Değişen sistemin Deniz yüzünden olduğunu iddia eden Azra artık Deniz’in yüzünden şartların ağırlaştığını öne sürecek ve buna neden olan Deniz artık ezeli düşmanı olacak. Avlu Melis ayrıldı mı? Neden artık yok çok tartışılacak. Ancak 1. sezonu kadar reyting alacak mı tartışma konusu. İlk sezondaki Ecem, Kudret ve ekibi, hapishane müdürü çok kişi diziden ayrılmış olarak sezon finali yaptı. Yeni bölümlerinin eylül sonunda başlayacağı bilgisi üzerine merağımız devam ediyor.

Avlu Melis ayrıldı mı yerine kim oynayacak


Benzer Konular