Avlu sezon finali fragmanı izle 7 haziran perşembe

/ 6 Haziran 2018 / / yorumsuz
Avlu sezon finali fragmanı izle 7 haziran perşembe

Star Tv’nin en çok reyting alan dizisi Avlu sezon finali fragmanı izle 7 haziran perşembe günü full bölümü yayınlanacak. Dizinin 7 haziran fragmanı için sitemize ekledik. Azra’nın ekibine saldıran Kudret bu sefer kimlerin hayatına neden olacak.

Etkileyici dizinin mafya dizilerinden daha çok aksiyon dolu sahnesi ve ölümleri var. Her bölüm o öldü mü bu öldü mü diziden ayrılıyor mu derken büyük savaş başladı. Avlu sezon finali bölümü izleme fırsatı olmayanlar kesinlikle Avlu sezon finali tekrarı bölümünü izlemesini tavsiye ederiz. Bu güne kadar sadece diziyi izlediniz Avlu 11. bölümü izlediğinizde ise diziyi yaşayacaksınız. Deniz Kudret’in karşısına çıkar ve antre de yalnız olan ikili ayrılırlar ancak Deniz’in söyledikleri Kudret’i daha da hırslandırır.

Kudret yönetimin açığını yakalamıştır. Bunun sayesinde Azra ve ekibini yemleme usulü üzerine çekiyor. Tabiri eğer yerinde ise iki büyük hapishane ağası adamları ile birlikte birbirlerine giriyorlar. Bir tarafta Deniz’in de bulunduğu Azra ve ekibi, diğer tarafta para sorunu olmayan akıllı ve hırsını her zaman planlayarak kullanan her hafta yeni bir cinayetin planını yapan Kudret. Kudret ekibindekileri özellikle uyarıyor ve Deniz benim herkes kendine kimi istiyorsa alsın Deniz’i karıştırmayın diyor.

Avlu sezon finali fragmanı izle

Avlu 11. bölüm kim öldü kimler kaldı yeni sezonda aramızda olmayacak oyuncular ayrılanlar gidenler gelenler kimler. Bunların haberi ilgili konumuzda mevcut bu haberimizin amacı Avlu sezon finali fragmanı izle tanıtımını yapmaktır. Avlu 11. bölüm tanıtımı haberimizin sonunda eklidir izleyebilirsiniz. Hiç bir yerde bulamayacağınız Avlu 7 haziran gününe özel fragmandır.Benzer Konular