Avlu sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün

/ 5 Haziran 2018 / / yorumsuz
Avlu sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün

Çok izlenen Star Tv dizisi Avlu sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün oynayacağı şimdiden araştırılmaya başladı. Perşembe günü itibari ile sezon finali yapan dizinin çekimleri tamamlanmış durumda. Avlu 1. sezon tekrarı olarak yaz boyunca gündüz saatlerinde ekranlarda dönecektir. Bunun için detaylı yayın akışı programı hazırlayacağız.

Ecem Demir’in otopsi raporu gelir. Ecem Demir uyuşturucu yüzünden değil nefesini kesmek sureti ile boğularak öldürülmüştür. Ecem Demir’in katilini Savcı bulabilecek mi? Alp suçunu itiraf eder mi yada Alp’i suçlayabilmek için yeterli delil bulunuyor mu? Deniz kızının öldürüldüğünü öğrenir. Sonucunda bunu Kudret’in yaptırdığını öğrenir. Kudret diye bağırarak koğuşuna gider. Gözü kararmış Arnavut güzeli yumruğunu sıkar sıkmasına ancak tuhaf birşey vardır. Kudret yalnız başına odanın tam ortasında onu beklemektedir. Deniz birden şaşkınlık içerisinde dikkatini dağıtsa da aklına Ecem gelir. Ne istedin benim kızımdan Kudret der.

Kudret, sen ve kızını kavuşturmayı istedim seni de kızının yanına göndereceğim Deniiiiz der. Deniz ile Kudret’in odada buluşma sahnesi sezon finalinden sonra yaz boyunca konuşulacak. Hapishane dizisinde olaylar çok karışık. Savcı Ecem’in başına her gelen olayda yanında bir şırınga bulmasını ve işlenen son günlerdeki diğer cinayetlerde de aynı delilin olmasından sonra fazlası ile şüphelenmişti. Acaba Ecem’in babası öldürdü diye savcı hata yapabilir mi?

Avlu sezon finali tekrarı

Böyle bir hata savcı tarafından yapılması durumunda Deniz buna katlanamaz. Ülke içerisindeki adaleti de anlatan dizide böyle bir şey olacağını tahmin etmiyoruz ancak Avlu sezon finali tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor konusunda sizlere fazlası ile yardımcı olacağız. Avlu tekrarını izlemek için sitemizdeki yayın akışlarını takip edebilirsiniz. Avlu sezon finali tekrarı pazar günü saat 15:00’da oynayacak. Dizinin yeni bölümünü kaçırmanız durumunda Avlu tekrarı yayın gününde tv başında olmanızı öneriyoruz ziya dizinin sezon finali tekrarı oldukça izlenmeye değer çekilmiş. Ecem cinayeti soruşturması ise Avlu 2. sezon bölümlerine kaldı. Adli tatilin de gelmesi ile birlikte dizi sezon finali fragmanını yayınlamış bulunmakta. Sizin için özet niteliğindeki fragmanı da haberimize ekledik. Avlu tekrarını izleyebilirsiniz. Avlu tekrarı yaz boyunca çeşitli boş saatlerde Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlandı ancak Star Tv resmi sitesinden yayın akışı için net bir açıklama yapılmadıüından sizlere yardımcı olamıyoruz şuan için. Dizinin geçmiş tüm bölümlerini Avlu Tekrarı adlı konumuzdan takip edebilirsiniz. Kan gölüne dönen cezaevine yeni katılanlar ile kimlerin ayrıldığı 12. bölümde açıklanıyor.Benzer Konular