Avlu Umut Radyo Hasret Neşet Ertaş – Hapishanelere Güneş Doğmuyor

/ 25 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu Umut Radyo Hasret Neşet Ertaş – Hapishanelere Güneş Doğmuyor

Avlu Umut Radyo Hasret Neşet Ertaş – Hapishanelere Güneş Doğmuyor şarkısını dinleyebilirsiniz. Pehlivan Hasret umut radyoda çaldığı şarkı ile hapishaneye mesaj gönderdi. Müzikten önce uzun bir konuşma da yapan Hasret’in konuşması ile birlikte Avlu 9. bölümdeki kesiti sizin için araştırdık.

Sevipte bir türlü mutlu olamayanlara gönderdiği bu güzel şarkının adı Hapishanelere Güneş Doğmuyor şarkısı oldu. Şarkının sahibi ise Neşet Ertaş. Umut radyoda Hasret’in çaldığı şarkının adı ne diye merak ediyorsanız buyrun kesiti ile birlikte dinleyin.

Avlu 9. bölümde çalan şarkılar bu sefer rap olmadı. Şuana kadar izlenen en acıklı bölümlerden birisini izledik Avlu dizisinde. Deniz’in kızı Ecem’in ölüm haberi herkesi sarsmıştı. Eve Alp’in geleren Ecem’i boğma sahnesinden sonra Ecem’in diziden ayrılacağını düşünüyoruz. Diğer taraftan ise Pehlivan Hasret ablamızın çaldığı Hapishanalere Güneş Doğmuyor şarkısı bizlerin gözlerinde yaşı eksik etmedi. Reytingleri elinde tutan güzel dizide çalan şarkıyı dinleyebilirsiniz.


Benzer Konular