Avlu yeni bölümde Alp, Ecem’e ne yapacak

/ 4 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Avlu yeni bölümde Alp, Ecem’e ne yapacak

Dizide heyecan artıyor, Avlu yeni bölümde Alp Ecem’e ne yapacak, arabanın içerisinde Ecem’i bulan Alp onun gördüklerini bilmemesi için Alp Deniz’in kızı Ecem hakkında neye karar verecek. Ecem’i öldürecekmi dövecekmi, Ecem kaçacak mı başına iş aldı nasıl kurtulacağını haberimizin detayında veriyoruz.

Alp arabaya binerek bulduğu kız arkadaşını gördüklerini unutması için bir karar vermesi gerekiyor. Deniz’in kızı Kudret’in oğlu olduğunu bilmemektedir. Ancak bildikleri başına gelecekler için yeterlidir. Ecem korkuku gözlerle hakkında verilecek kararı beklerken babasının çağrılarına cevap vermemesi ve onun Alp ile olduğunu kimse bilmemesi tedirginliğini arttırıyor.

Alp artık Ecem’i bırakamaz. Onu bir süre biryerde tutması gerekmektedir. Ecem’i nereye götürecek Ecem ne yapacak. Kaçmaya çalışacakmı başına neler gelecek. Ecem neden annesinin görüşüne gelmediğini annesi bilemeyecek. Bu durumda Ecem’i Kudret’in oğlu ile gören tek kişi gardiyandır. Gardiyan Ecem’i son gören kişi olduğu için Ecem’i sadece o bulabilir.

Ecem tutulduğu yerden dolayı Alp’ten nefret edecektir. Ecem, Alp’in bir adamı döverek nasıl öldürdüğünü ve Alp’in adamları olduğunu gördü. Artık Alp’ten nefret ediyor olsa da kaçabilecek durumu pek yoktur. Alp’in gerçek yüzünü görecektir.

Ecem suçunu itiraf etti ceza evine girecek mi? Deniz hapisten çıkacak mı