Avlu Yeni Sezon Fragmanı

/ 13 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Avlu Yeni Sezon Fragmanı

Avlu dizisi sezonun en çok izlenen dizileri arasına girmişti. Şimdi ise yaz aylarında erken yeni sezon fragmanları yayımlanmaya başlaması ile Avlu Yeni Sezon Fragmanı merak konusu oldu. Peki yeni sezonda dört duvar arasında neler yaşanacak dizi hakkında gelecek sezon tüyoları.

Avlu Yeni Sezon

Öncelik ile geçen sezonu özetçe hatırlayalım. Deniz’in kızı Ecem’in ölüm fermanını Kudret imzalamıştı. Bunu öğrenen Deniz tüm hapishaneyi birbirine kattı. Kızı için gözü dönen Deniz eline aldığı bıçağı ile düşünmeden Kudret’in üzerine yürüdü. Kudret ise Deniz benim ona karışmayın demişti. Elindeki bıçağı kaptırması ile kendisini masada buldu ve defalarca bıçak darbesi aldığı vücudu orada can verdi. Ancak merak konusu ise son bıçak darbesi oldu. Azra’nın da yaralandığı son bölümde Deniz kendini mi bıçakladı merak edildi. Dizi tam bu noktada sezon finali yaptı.

Deniz kendini mi bıçakladı

Avlu dizisinin tekrar bölümleri ise sayısız izlenme rekorları kırdı. Yeni sezonda ise Kudret’in boynundaki filar neyi ifade ediyor bunu öğreneceğiz. Her bölümde boynunu sakladığı Kudret öldükten sonra aslında adem elmasını saklıyordu. Özünde erkek olan Kudret öldüğünde durum netlik kazandı ve öğrenmiş olduk. Ancak kendisini gömülmek üzere artık gönderdik. Bu da bir anı olarak kalmış oldu.

Avlu

Sevilen dizi Avlu tekrarı bölümleri yine güncel olarak konumuzda olmaya devam edecek. Eylül ayının 2. haftasından sonra yayına başlayacak. Limon Yapım firması tarafından finanse edilip çekimleri tamamlanan dizi yeni sezon fragmanı yayınlamak için gelecek bölümden kesitler edinmeye başladı. Dizi çekimlerinin sürdüğü yaz günlerinde 4 bölüm hazır edilerek yayına başlanacak. Demet Evgar’ın başrol aldığı dizide artık dengeler değişti. Kudret’in yerine geçen Deniz şimdi ise Azra ile ezeli düşman olacak. Azra, arkadaşlarının başına gelenlerden Deniz’i sorumlu olarak kabul edilecek.

Avlu Tekrarı

İş bu sonucunda ise ateşin sönmediği dizi Avlu Yeni Sezon Fragmanı izleyici kitlesi tarafından uzun süredir merak ediliyordu. Gelecek bölümler hakkında tüyolarını verdiğimiz Avlu dizisi hakkında sizin öneri ve görüşlerinizi yorum yazarak sitemizde yayımlayabilirsiniz. Avlu yeni sezon oyuncuları hakkında ise alakalı konumuzu takip ederek kimlerin diziye dahil olacağını öğrenebilirsiniz. Dizi sever kitlesine minnetlerimizi sunuyoruz.

Avlu Yeni Sezon Fragmanı yayınlandı mı

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/Idv6bBihud8″ frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>Benzer Konular