Avlu yeni sezon konusu ne olacak Deniz ne yapacak ?

/ 14 Haziran 2018 / / yorumsuz
Avlu yeni sezon konusu ne olacak Deniz ne yapacak ?

Avlu dizisi çok kritik sahnede bitti. Kudret’in ölümü ile sonuçlanan dizide Avlu yeni sezon konusu ne olacak Deniz ne yapacak merak konusu. Avlu yeni sezon tüyolarını sizlere ayrıntıları ile anlatalım ve yeni bölümlerde Deniz ne yapacak görelim.

Kudret’in ölümü ile birlikte diziden ayrılan oyuncular oldu. Az bölüm oynamasına rağmen ölüm sayısı bölüm oranına göre yüksek diziler arasında. Ecem’in ölümü ile açılan senaryo Kudret’in ölümü ile sezon tatiline girdi. Kudret kendi verdiği emrin altında kendisi boğuldu. Deniz’e karışmayın Deniz benim dedi ancak Deniz Kudret’in sonu oldu. Hapishaneye gelen savcı çıkan kavga sonucunda Deniz için nefsi müdafaa vermesi ceza almayacak anlamına gelmiyor. Dizinin yeni bölümlerinde farklı kutuplaşmalar devam edecek. Azra, Kudret’in ölüm sahnesinde Deniz’in yanında olaya tanık olur.

Azra’nın ekibinden arkadaşlarından bir çok kişi yaralanmış halde yere yatmıştır. Avlu sezon finali kimler öldü kimler kaldı yeni sezonda yeni oyuncular kim olacağı şuan için açıklanmamış olsa da senaryosunu biliyoruz. Azra arkadaşlarının yaralanmasından Deniz’i sorumlu tutacaktır. Bu durumda hapishane tekrardan ikiye ayrılacak. Azra ile Deniz karşı karşıya gelecek. Avlu yeni sezon Deniz ile Azra’nın kavgasını izlemeye başlayacak. Eski dostlar artık ezeli düşman olacaklar. Deniz’in sadece kızı için yaşadığı hayatının bitmesi ile içerisindeki yaşayan kurt dışarı çıkıyor. Azra’nın tavırlarına karşı çıkarak himayesine baş kaldıran Deniz kendi ekibini kuracak ve Azra’ya karşı gelecek.

Deniz ile gardiyan arasındaki yakınlaşma daha ileriye gidecek. Ancak deniz eski Deniz olmayacak. Gardiyan sadece ona yardım etmeye çalışsa da Arnavut güzeli kendi bildiğini okumaya devam edecek. Savcı tarafından verilecek cezanın Deniz’e olabildiğince uzak durması için elinden geleni yapsa da Deniz kimseyi dinlemeyecek. Bu saatten sonra Avlu yeni sezon konusu ne olacak Deniz ne yapacak hepsini açıkladık. Azra ile Deniz kavgası yeni sezon bölümleri olacak. Deniz’in babası ise tekrar Deniz’i görmeye gelecek. Senin çıkman için ne gerekiyor ise yapalım diyecek ancak Deniz tarafından kabul edilmeyecek. Deniz artık dışarı çıkmayı düşünmüyor. Dışarıda Ecem öldüğü için hayatın olmadığına inanıyor artık.

Avlu yeni sezon konusuBenzer Konular