Ayça Bingöl Kardeş Çocukları Dizisi Kimdir ?

/ 23 Eylül 2018 / / yorumsuz
Ayça Bingöl Kardeş Çocukları Dizisi Kimdir ?

Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ 3 yıl aradan sonra Gold Film yapımcılığında Star TV’de yayınlanacak Kardeş Çocukları dizisiyle ekrana dönüyor. Dizide Nur Fettahoğlu ve Ayça Bingöl Kardeş Çocukları olacak. Ekim ayı başında çekimleri başlayacak olan “Kardeş Çocukları” dizisinin konusu klasik gibi görünse de şöyle; geçmişte iki kız kardeşin arasında kalan bir adamın etkileyici hikâyesi. Oyuncu seçimleri ve senaryo çalışmaları devam eden dizinin senaryosunu “Adını Feriha Koydum”, “Asla Vazgeçmem” ve son olarak “Fazilet Hanım ve Kızları” gibi fenomen ve çok izlenen dizileri kaleme alan Sırma Yanık yazıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Faruk Teber yapacak.

Kardeş Çocukları Dizisi

Ayça Bingöl, 16 Ocak 1975 İstanbul doğumludur.  Eylül ayı itibariyle 43 yaşında olup 1,63 metre boyundadır. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü`nü bitiren Bingöl, 1996 yılında Dormen Tiyatrosu’nda profesyonel oyunculuğa başlamış olup, 1998-2000 yılları arasında da konuk oyuncu olarak Tiyatro Fora’da oynamıştır. Reklam filmleri, sinema ve dizi filmlerde rol alan, ayrıca seslendirme sanatçılığı yapan Bingöl, Yeditepe Oyuncuları kadrosunda bulunmuştur. 2007-2008 sezonunda Bana Bir Picasso Gerek adlı oyun ile Duru Tiyatro topluluğuna katılmıştır. 2008-2009 sezonunda Tiyatro Stüdyosunda Nehrin Solgun Yüzü adlı oyunda rol almıştır.

Ayça Bingöl Kardeş Çocukları Dizisi

Televizyon ekranlarındaki popülaritesi 2010-2013 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Cemile karakteri ile olmuştur. 2014 yılında Benim Adım Gültepe dizisinde Gülümser rolünü canlandırmıştır. 2016 yılında ise Babam ve Ailesi dizisinde Nilgün İpekçi karakterine can vermiştir.

Ayça Bingöl aycabingol1 instagram hesabı üzerinden paylaşımlarda bulunmaktadır. Ayça Bingöl instagram hesabı Eylül ayı itibariyle 177 bin takipçiye sahiptir.Benzer Konular