Ayla filmi tekrarı Fox ekranlarında

/ 26 Eylül 2018 / / yorumsuz
Ayla filmi tekrarı Fox ekranlarında

25 Eylül Salı günü Ayla filmi TVde ilkkez ekrana gelmişti. gelen Ayla filmi tekrarı Fox ekranlarında olacak.  İlk gösterimi kaçıranlar Ayla filmi izle mek için 28 Eylül Cuma günü Saat 20:00 Ayla filmi tekrarı Fox’ta olacak. Ayla tekrarı sonrası  saat 22:30 sularında ise 4n1k Aşk dizisi final bölümü ile ekrana gelecek. Bu sefer kaçırmamak isteyenler yada tekrar Ayla filmi izle mek için ekranlarınız başında olmanızı tavsiye ederiz. Bu duygu yüklü film için hazırlıklarınızı yapın.

Ayla filmi tekrarı

Filmin oyuncu kadrosunda  İsmail Hacıoğlu, Ali Atay, Çetin Tekindor, Murat Yıldırım, Büşra Develi, Esra Dermancıoğlu, Sinem Uslu gibi Türk oyunculara Eric Roberts, Cade Carradine gibi Hollywood oyuncuları da eşlik ediyor.

Gittiği birçok festivalden ödülle dönen Ayla filmi, Cape Town Uluslararası Film Festivali’nde “En İyi Kurgu” ve Uluslararası Asya Film Festivali’nde “En İyi Film” ödülünü aldı. Ayrıca  29. Palm Springs Uluslararası Film Festivali’nde Festivalin “En İyisi” kategorisine seçildi.

Sedona Uluslararası Film Festivali’nde ise “En İyi Yabancı Film” ve “Festivalin En İyisi” ödülünü alan Ayla filmi, San Diego Sinema Topluluğu tarafından 2017-2018 sezonunun “En İyi Yabancı Filmi”ne, Richmond Uluslararası Film Festivali’nde “En İyi Yönetmen” ve “Yükselen Yıldız” ödülüne, 51. Houston Worldfest Film Festivali’nde ise “En İyi Yabancı Film- Platin Remi” ödüllerine layık görüldü.

Süleyman Astsubay ve Koreli kızı Ayla’nın hikâyesinin anlatıldığı bu ödüllü filmi mutlaka izleyin.

Bu muhteşem filmi tekrar izlemek istiyorsanız yada kaçırdıysanız bu kez alarmlarınızı kurun.Benzer Konular