Ayla Filmi TV’de ilk kez Fox TV’de yayında olacak

/ 15 Kasım 2017 / / 1 Yorum
Ayla Filmi TV’de ilk kez Fox TV’de yayında olacak

Sinemalarda gişe rekorları kıran filmlerden birisi olan Ayla Filmi TV’de ilk kez Fox TV’de yayında olacak. Ttelevizyonda ilk kez yayınlanacak Ayla filmi hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacağı merak ediliyordu.  Ayla Filmi 25 Eylül Salı günü Saat 20:00 de Fox ekranlarında olacak.

Oscar adayı olan Ayla filminin başrollerinde Çetin Tekindor, İsmail Hacıoğlu, Lee Kyung-jin, Ali Atay, Taner Birsel gibi isimler yer alıyor.

Bu sezonun en çok izlenen sinema filmlerinden birisi olan Ayla, TV’de ilk kez Fox TV ekranlarından yayınlanacak. Vizyondan çıktığı andan itibaren 2-3 hafta içerisinde televizyondan izleyebileceksiniz. Çok sevilen filmlerin hepsini takip edebileceğiniz film izle sitesini sizin ile paylaştık. Yerli ve yabancı tüm filmleri takip edebilirsiniz.

Ayla Tvde ilkkez

Ayla filminin konusu : 1950 yılında Kore savaşına katılan Süleyman Astsubay küçük bir kız çocuğu bulur. Beş yaşındaki bu Koreli kız yetimdir ve nereye gideceğini bilmemektedir. Süleyman Astsubay küçük kızı yanına alır ve Ayla ismini verir. Birliğin neşesi haline gelen Ayla ile Süleyman Astsubay kısa sürede baba-kız olurlar. Ancak Onbeş ay sonunda birliğin Türkiye’ye geri dönmesine karar verilir. Ayla’yı bırakıp dönmek istemeyen Süleyman her yolu denese de Kore kanunlarını aşamaz. Ayla’ı geride bırakmak zorunda kalan Süleyman ve yetimlere uygulanan sisteme dahil olan ve yetimhaneye verilecek olan Ayla son vedalarında tekrar bir araya gelmeye söz verirler. Yıllar sonra Ayla ile Süleyman Astsubay yeniden buluşacaklarmı?

Ayla Filmi TV’de ilk kez 25 Eylül Salı akşamı 20:00 Fox TV ekranlarında. 

 Benzer Konular

Ayla Filmi TV’de ilk kez Fox TV’de yayında olacak (1 Yorum)

  1. Mutluluk zamanı filmi elçin sangu nun sinema filmi yılbaşı günü yayınlanşın halk olarak istiyoruz lütfen yayınlanşın lütfen ya lütfen