Babamın Günahları dizisi oyuncuları ve konusu

/ 10 Ocak 2018 / / yorumsuz
Babamın Günahları dizisi oyuncuları ve konusu

Uzun süredir yayınlanması beklenilen ancak yeni yıla bırakılan Babamın Günahları isimli dizi, 10 Ocak (Bu akşam) ilk bölümüyle izleyici karşısında olacak. Star TV ekranlarının boş günü olan Çarşamba akşamları yayında olacak olan yapımın oyuncuları kimler olduğu merak ediliyordu.

Yönetmen koltuğunda Abdullah Oğuz’un oturduğu yapımın başrollerinde Kadir Doğulu, Melisa Sözen ve Mustafa Uğurlu’nun yer aldığı aksiyonu bol bir dizi bizleri bekliyor.

DİZİNİN KONUSU
Ozan’ın geçmiş yıllarda Ferruh’un öldürdüğü bir adam yüzünden sevgilisi Yeşim’e zarar gelmemesi için üstlenmesi sonrasında başladı. Sebep olmadığı bir cinayet yüzünden Yeşim ve Ozan çok farklı hayat yaşamaktadır.

BABAMIN GÜNAHLARI DİZİSİ OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLERİ

Kadir Doğulu (Ozan)

19 Nisan 1982 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Boyu 1.78 olan oyuncu, genç kızların hayran olduğu isimlerdendir. Eğitimini Okan Üniversitesi’nde almıştır. Oynadığı diziler arasında Küçük Sırlar, Pis Yedili, Fatih Harbiye gibi yapımlar yer alıyor. Neslihan Atagül ile evlilik yapmıştır. Bana Sevmeyi Anlat dizisinde son olarak rol almıştır.

Melisa Sözen (Yeşim)

6 Temmuz 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Alican Yücesoy ile evlenmiş daha sonra ise ayrılmıştır. Rol aldığı yapımlar arasında Çemberimde Gül Oya, Beşinci Boyut, Asmalı Konak, Şubat, Muhteşem Yüzyıl ve Beş Kardeş gibi yapımlarda yer almıştır.

Mustafa Uğurlu (Ferruh)

25 kasım 1955 senesinde Karaman’da dünyaya geldi. Oynadığı yapımlar arasında Kader, Bir Zamanlar Osmanlı, Galip Derviş, Düşler ve Umutlar isimli yapım yer alıyor. Son olarak İçerde dizisinde Yusuf Komiser’i oynamıştır.

Sezin Akbaşoğulları (Melike)

İsmail Demirci (Reha)

Mehrnoush Esmaeilpour (Feride)

Gökçen Bilge Çiftçi (Zeyno)

KÜNYE
Yapım: Evrensel Filimcilik A.Ş
Yapımcılar: Evren Oğuz
Yönetmen: Abdullah Oğuz
Senaryo: Ahmet Saatçioğlu
Görüntü Yönetmeni: Ghasem Ebrahimian
Sanat Yönetmeni: Tolunay Türköz

TANITIM FRAGMANI