Bebeğim Yolda Sunucusu Kim ?

/ 21 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Bebeğim Yolda Sunucusu Kim ?

Show Tv’nin gündüz yarışma programı Bebeğim Yolda Sunucusu kim ? Sunucunun gerçek adı ve iletişimi hakkındaki detayları nedir. Bebeğim Yolda programını kim sunuyor merak ediyor musunuz? Eylül ayından itibaren ekranlarda olacak gündüz programı şimdiden çok merak ediliyor.

Yapımcı firma hafta içi pazartesi gününden cuma gününe kadar yarışmayı düzenleyecek. Her gün Bebeğim Yolda sunucusu ile yarışmacılar diğer anne adayının evinde toplanacak ve puanlama usulü ile haftanın birincisi seçilecek. Birinci olan anne adayının tüm doğum masrafları yapımcı tarafından karşılacak. Anne Baba ile birlikte doğum anından sonrası bebeğin gelişi ve babanın ilk kucaklamasına kadar olan ayrıntılar da programda gösterilecek.

Merak edilen ise eylül ayında başlayacak olan yarışma programı Bebeğim Yolda sunucusu kim olduğu. Sunucuyu sır gibi saklayan Tv programı önümüzdeki günlerde sunucusunu açıklayacak. Bize gelen tüyolar arasında Saba Tümer yarışma sunucusu olacağı yönünde. Ancak yapımcı şirket şuan için stüdyo hazırlamaları ile uğraşıyor ve sunucuya dair detaylara henüz yer vermedi. Saba Tümer Show Tv ailesinde uzun zaman çalıştı ve geçtiğimiz sezon boşta idi.

Bebeğim Yolda Sunucusu

Gelin Evi programı sunucusuz yapılmıştı. Yine Show Tv yapımı idi. Yarışmanın sunucusuz yapılması da konuşulan tüyolar arasında. Gelecek günlerde programa ait detayları sizlerle paylaşacağız. Sizin sunucu olarak görmek istediğiniz gündüz starlarını bizlere yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Biz Saba Tümer’i bu sezon Show Tv ekranlarında görmek istiyoruz. Bebeğim Yolda programına başvuru yapmak için formu doldurmadan önce sizlere tüyolar verdik. Bebeğim Yolda nasıl başvuru yapılır adlı konumuzdan sizlere özel sunduğumuz tüyolarımızı dikkate alır iseniz yarışmacı olma şansınız artacaktır.Benzer Konular