Ben Bilmem Eşim Bilir İrem Derici 4 Haziran Ramazan Özel

/ 1 Haziran 2018 / / yorumsuz
Ben Bilmem Eşim Bilir İrem Derici 4 Haziran Ramazan Özel

Ufuk Özkan sunumu ile 2018 Ben Bilmem Eşim Bilir İrem Derici 4 Haziran Ramazan Özel programında yarıştı. Doğallığı ile ön planda olan sanatçı bakın nasıl yarıştı. Ben Bilmem Eşim Bilir İrem Derici izle hayranları reytinge koştu. 4 Haziran Ben Bilmem Eşim Bilir İrem Derici şarkıları ile inledi.

Henüz 1987 doğumlu genç sanatçılar içerisindeki İrem Derici Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasına katıldığı bölüm çok konuşuldu. Rahat tavırları ve hazır cevapları ile dikkat çekti. 2010 yıllarında Zorun Ne Sevgilim ve Kalbimin Tek Sahibine besteleri ile kısa zamanda trendi yakaladı. Son zamanlarda çıkardığı şarkılar ile popüleritesini hiç kaybetmedi. Katıldığı her Tv programında beğenilerek izlenen ver çok farklı fan kitlesi bulunan İrem Derici bu sefer Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma programına katıldı.

Ufuk Özkan’ın kadınları mutlu etme formülünü açıklamasına izin vermeden İrem cevap verdi. Kadınları mutlu etme formülü yok dedi. Mutlu etmeniz mümkün değil dedi ve bütün seyircileri güldürmeyi başardı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü mezunu sanatçı babasının ünlüler camiasında olmasının da kolaylığı ile ünlülerin yanına giden basamakları adeta adım adım çıkmak yerine araba ile geçti desek yeridir.

İlker Ayrık’ın sumumu ile yıllardır izlediğimiz program Ufuk Özkan ile devam ediyor. Kendisini en çok Geniş Aile dizisinden biliyoruz. Komedyenliği ve yaratıcılığının yanı sıra ses tonu ile etkilemeye devam ediyor. İrem Derici atışları sırasında şimdi senin kafana atıcam Ufuk sus dediği fragmanda görülüyor. Ben Bilmem Eşim Bilir İrem Derici 4 Haziran fragmanı haberimizin detaylarında eklidir. Pazartesi günü yayınlanacak bölümün fragmanından özetini ve İrem Derici’yi görebilmeniz mümkündür.

İrem Derici Ben Bilmem Eşim Bilir

İrem Derici’nin birde Ufuk Özkan’dan isteği oldu. Sen 50 tane kır derken sözünü kesip İrem gel bide kafanı kır diye devamını getirdi. Ardından sen benim programdan eve kadar taksi paramı ver yeter Ufuk diyerek yarışmaya farklı boyut kazandırdı. Ufuk’un al arabayı git çağrısına aldırış etmeyip taksi parasını garintileyen İrem atışlarına başladı ancak elli taneyi kırabildimi işte size Ben Bilmem Eşim Bilir 4 haziran fragmanı.Benzer Konular