Beni Affet Zeynep kimdir?

/ 9 Eylül 2017 / / yorumsuz
Beni Affet Zeynep kimdir?

Beni Affet’in yeni sezonunda kadroya yeni katılan oyuncuları tanımaya devam ediyoruz. 2017-2018 sezonuyla Pazartesi akşamı izleyici karşısında olacak olan dizide Zeynep karakterini kim canlandırıyor? İşte detaylar..

Sezon finalinde Bahar’ın ayrılmasından sonra bir çok yardımcı oyuncularda da ayrılık yaşanmıştı. Ayrılıklar sonrasında kadroya yeni isimler katılması gerekiyordu. Bu sezonun önemli isimlerinden birisi olacak olan Zeynep’i Ateş ile sevgili olarak izleyeceğiz.

Sıla Saraç’ın canlandırdığı Zeynep karakteri, Ateş ile birlikte olarak büyük bir aşka yelken açacaklar. Hastanede tanışacak olan ikilinin arasında yaşananlar bu sezon çok merak edilecek.

Beni Affet dizisine yeni sezonda katılan Zeynep – Sıla Saraç kimdir?
Mesleği oyuncu olmayan ve eğitimini Başkent Üniversitesi Diyetisyenlik bölümü olarak tamamlayan güzel isim, bazı reklam filmlerinde rol almıştır. Sevilen yapım ile izleyici karşısında olacaktır.

1994 yılında dünyaya gelmiştir. Bir çok tiyatro ve kamu spotunda yer almıştır. Boyu,kilosu ve diğer fiziksel özellikleriyle herkesi büyüleyecektir.